Погода


Додано 2017-07-03 15:38:12
Про скликання сімнадцятої сесії районної ради

ВІНЬКОВЕЦЬКА РАЙОННА РАДА
Хмельницької області
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
03 липня 2017 року № 45/02-03/2017-р
Віньківці

Про скликання сімнадцятої сесії районної ради

Відповідно до пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 15 регламенту районної ради:

І. Скликати сімнадцяту сесію районної ради 31 липня 2017 року о 10-й годині в залі засідань районної ради.

ІІ. Запропонувати депутатам розглянути на сесії такі питання:

1. Про депутатські запити.
2. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.
3. Про ліквідацію юридичної особи, Покутинецької загальноосвітньої школи І ступеня Віньковецької районної ради Хмельницької області.
4. Про затвердження Статуту Карижинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад» Віньковецької районної ради Хмельницької області в новій редакції.
5. Про погодження договорів оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Віньковецького району.
6. Про виконання плану роботи районної ради за І півріччя 2017 року та про затвердження плану роботи районної ради на ІІ півріччя 2017 року.
7. Різне.

ІІІ. На сесію запросити голову і заступників голови районної державної адміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, голів сільських і селищної рад, керівників підприємств, установ та організацій району.

Голова районної ради А.Ходюк


Додано 2017-07-03 10:27:03
Оголошення

Віньковецьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Хмельницької області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: головного спеціаліста сектору адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації — постійно (робоче місце Віньківці), провідного спеціаліста сектору адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації — постійно (робоче місце Нова Ушиця). Для участі у конкурсі запрошуються особи, які мають повну вищу технічну, юридичну освіту і можуть забезпечити належний рівень функціонування технічних засобів та систем програмного забезпечення.

Кандидати на заміщення вакантних посад проходять конкурс.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі: 1) копія паспорта громадянина України; 2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі; 3) письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки; 4) копія (копії) документа (документів) про освіту; 5) заповнена особова картка встановленого зразка; 6) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік (підтвердження щодо подання декларації з Єдиного державного реєстру декларацій та роздруковану електронну з урахуванням вимог статті 45 Закону України „Про запобігання корупції”); 7) посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

Термін подання документів до 14.07.2017 включно.

Додаткова інформація щодо порядку проведення конкурсу, основних функціональних обов’язків та оплати праці надається за адресою: смт. Віньківці, вул. Лесі Українки 1а, управління Пенсійного фонду України у Віньковецькому районі. Тел. 2 14 85.


Додано 2017-05-31 11:52:39
Засідання балансової комісії

31 травня 2017 року під головуванням голови районної ради А.Ходюка відбулось розширене засідання постійно-діючої балансової комісії при Віньковецькій районній раді за участю керівників комунальних підприємств, установ спільної власності територіальних громад сіл, селища Віньковецького району. Щодо виконання посадових обов’язків, передбачених укладеними контрактами звітували керівники комунальних підприємств: Олендра А.В., завідувач трудового архіву Віньковецького району; Ковальський С.В., головний лікар Віньковецької ЦРЛ; Бондар А.М., директор КП «Віньковецьке районне підприємство теплових мереж».

Про стан використання коштів від наданого в оренду майна заслухано Премякову Л.А., директора Віньковецького РБК та Арсенюка В.О., начальника відділу освіти, молоді та спорту Віньковецької РДА.

Крім цього, члени комісії рекомендували голові районної ради оголосити конкурс на посаду начальника КП «Віньковецьке госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро» та затвердили план роботи балансової комісії на 3 квартал 2017 року.


Додано 2017-05-30 15:33:25
Участь в колегії районної державної адміністрації

30 травня 2017 голова районної ради А.П.Ходюк взяв участь у розширеному засіданні колегії районної державної адміністрації.

На колегії розглядалися такі питання:

1. Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей в районі у 2017 році.

2. Звіт начальника відділу з питань організації надання адміністративних послуг районної державної адміністрації Приймачук О.П. про виконання своїх посадових обов’язків.


Додано 2017-05-25 16:03:57
Експерти Ради Європи відвідали Віньковеччину

25 травня Віньковеччина приймала експертів Ради Європи, які взяли участь у круглому столі «Етика управління і транспарентності Нетечинецької сільської ради» в рамках реалізації проекту Європейського Союзу та Ради Європи. Також учасниками круглого столу стали сільські голови, представники районної ради В.Ящук, А.Троян, депутати районної ради О.Троян, Г.Мельник, голова громадської організації «Нетечинецька Мрія» А.Хрін, представник редакції газети «Сільські новини» А.Бойко. Захід підготовлено та проведено Нетечинецькою сільською радою на чолі з головою ради Л.Коваль (керівник проекту) та Д.Тихоновою (консультант керівника проекту).

Експерт Ради Європи Іоніта Сорін (представник Румунії) провів презентацію «Кращі європейські практики Етики управління та транспарентності». Він акцентував увагу присутніх на широкій практиці впровадження Етичного кодексу в країнах Європи.

Для розгляду присутніх запропоновано експертом Ради Європи Василевською Тетяною (представник України) презентацію «Основні принципи етичного лідерства».

Під час заходу акцентовано увагу на необхідності прийняття Етичного кодексу в кожній громаді району, що дозволить владі демонструвати відкритість та прозорість у повсякденній роботі та у прийнятті рішень. Прийняття Етичного кодексу – це виклик часу, необхідність, підсумовували учасники круглого столу.

По завершенню заходу учасники мали можливість обінятись думками, поставити запитання та отримати відповіді на них, після чого закордонних гостей та гостей столиці чекала поїздка в Нетечинецьку сільську раду.


Додано 2017-05-23 14:45:09
Робота тимчасової комісії районної ради

23 травня 2017 року комісією у складі Ящука В.В., Троян А.П, Крушельницької В.І, Трояна О.В, створеної відповідно до розпорядження голови районної ради № 26/02-03/2017-р від 05.05.2017 року «Про створення тимчасової комісії районної ради для вивчення питання «Про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту Віньковецької районної державної адміністрації на списання автомобіля», проведено огляд автомобіля РАФ-2203 ВХ 1793 АА, 1991 року випуску, балансовою вартістю 9 073,00 грн., що пропонується для списання відділом освіти, молоді та спорту Віньковецької районної державної адміністрації.

Після огляду автомобіля та вивчення поданих до районної ради документів, комісія встановила, що подальше використання транспортного засобу є неможливим та економічно недоцільним.

Комісією рекомендовано голові районної ради розглянути на сесії районної ради питання про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту Віньковецької районної державної адміністрації на списання вказаного вище автомобіля.


Додано 2017-05-16 15:54:41
Перерахунок пенсій з 01 травня у зв’язку із зміною розміру прожиткового мінімуму

Законом України “Про Державний бюджет України на 2017 рік” з 1 травня 2017 року збільшено розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність із 1247 грн. до 1312 грн., відповідно до якого проведено перерахунки пенсійних виплат.

Перераховано мінімальні розміри пенсій, призначені відповідно до статті 28 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”. Мінімальний розмір пенсії за віком при наявності у чоловіків 25, у жінок - 20 років страхового стажу (якщо пенсія призначена до 01.10.2011 р.), та мінімальний розмір пенсії при наявності у чоловіків 35, у жінок - 30 років страхового стажу (якщо пенсія призначена після 01.10.2011 р.) встановлюється на рівні прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Перераховано доплату за понаднормативний стаж (за кожний повний рік понад 25 (35) років для чоловіків та понад 20 (30) років для жінок розмір пенсії збільшується на 1% від розміру пенсії, обчисленої відповідно до статі 27 Закону, але не більше 1% від прожиткового мінімуму.

Працюючим пенсіонерам перерахунок пенсії у разі збільшення розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність не перераховуються. Тому хочу звернути увагу тих пенсіонерів, хто не працює, має відповідний стаж роботи і кому не проведено перерахунок, необхідно звернутися в Віньковецький сектор обслуговування громадян з паспортом, ідентифікаційним кодом і трудовою книжкою для написання відповідної заяви.

Також перерахунку підлягали мінімальні пенсії у зв’язку з втратою годувальника особам, які отримують пенсії за “військовим” Законом (мінімальний розмір пенсії у зв’язку із втратою годувальника за “військовим” Законом не може бути меншим за 2624 грн. (1312 грн. х 2) на одного утриманця).

Перераховано мінімальні пенсії шахтарям, на яких поширюються норми Закону України “Про підвищення престижності шахтарської праці” (мінімальний розмір пенсії шахтаря при наявності у нього стажу підземної роботи не менше 15 років для чоловіків та не менше 7,5 років для жінок не може бути менше за 3936 грн. (1312 грн. х 3).

Перераховано мінімальні пенсії інвалідам війни та учасникам бойових дій. З 01.05.2017 р. їхні пенсійні виплати не можуть бути меншими:
для інвалідів І групи — 3739,20 грн. (1312 грн. х 285%);
для інвалідів ІІ групи — 3345,60 грн. (1312 грн. х 255%);
для інвалідів ІІІ групи — 2952,00 грн. (1312 грн. х 225%);
для учасників бойових дій — 2164,80 грн. (1312 грн. х 165%).

Перераховано мінімальні пенсії інвалідам-чорнобильцям. Мінімальний розмір пенсії для них встановлено на рівні:
у інвалідів І групи — 3739,20 грн.
у інвалідів ІІ групи — 3345,60 грн.
у інвалідів ІІІ групи — 2952,00 грн..

Перераховано пенсії у зв’язку із втратою годувальника відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”. З 01.05.2017 р. мінімальний розмір пенсії на одного утриманця не може бути менший за 1312 грн.; на двох утриманців — 1574,40 грн. (1312 грн. х 120%); на трьох і більше утриманців — 1968.00 грн. (1312 грн. х 150%).

Крім цього, з 1 травня перераховано розмір надбавок та підвищень до пенсій, які визначаються від розміру прожиткового мінімуму, а саме:

- пенсії за особливі заслуги перед Україною; підвищення ветеранам війни;
- підвищення жертвам нацистських переслідувань;
- надбавка донорам;
- надбавка до утриманців відповідно до “військового” Закону;
- підвищення особам, яким виповнилося 100 років;
- державна соціальна допомога на догляд інвалідам війни.

Не проводиться перерахунок з 1 травня.:
- підвищень дітям війни ( розмір підвищення дітям війни складає 66,43 грн., );
- додаткової пенсії за шкоду заподіяну здоров'ю та компенсаційної виплати за втрату годувальника відповідно до Закону України “Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.

Крім того, не переглядається розмір щомісячної державної адресної допомоги, передбаченої постановою Кабінету Міністрів України від 26.03.2008 №265 “Деякі питання пенсійного забезпечення громадян”, якщо одержувачі пенсій не є інвалідами, дітьми-інвалідами та не отримують пенсію у разі втрати годувальника. До такої категорії осіб належать пенсіонери з неповним страховим стажем та інші пенсіонери за віком, у складі пенсійної виплати яких є державна адресна допомога до 949 грн. На суму підвищення пенсії з 01.05.2017 року зменшується сума щомісячної державної адресної допомоги.

Також, не збільшиться розмір пенсійної виплати у випадках, коли розмір підвищення перерахованого розміру пенсії менше розміру фіксованої індексації, встановленої до 01.05.2017 року.

Перераховані розміри пенсійних виплат будуть включені у відомості травня місяця, тому за перерахунками в управління звертатися не потрібно. Загальна сума пенсійних виплат внаслідок перерахунку збільшиться на 520,8 тис.гривень, а в середньому на одного пенсіонера підвищення пенсій становитиме 64 грн.37 коп.

Заступник начальника Віньковецького об?єднаного управління ПФУ Хмельницької області - Майя Тернавська.


Додано 2017-05-11 14:19:25
Про скликання шістнадцятої сесії районної ради

ВІНЬКОВЕЦЬКА РАЙОННА РАДА
Хмельницької області
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
11 травня 2017 року № 29/02-03/2017-р
Віньківці

Про скликання шістнадцятої сесії районної ради

Відповідно до пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 15 регламенту районної ради:

І. Скликати шістнадцяту сесію районної ради 09 червня 2017 року о 10-й годині в залі засідань районної ради.

ІІ. Запропонувати депутатам розглянути на сесії таке питання:

1. Про депутатські запити.
2. Про внесення змін до програми підвищення енергоефективності Віньковецького району на 2013-2017 роки.
3. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.
4. Про реорганізацію Карижинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Віньковецької районної ради Хмельницької області.
5. Про внесення змін до Статуту Говорівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад» Віньковецької районної ради Хмельницької області.
6. Про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту Віньковецької районної державної адміністрації на списання автомобіля.
7. Про створення опорних закладів Віньковецької районної ради Хмельницької області.
8. Про затвердження акта прийому-передачі документів між Віньковецьким районним туристичним бюро екскурсій та подорожей та Віньковецьким будинком дитячої та юнацької творчості.
9. Про затвердження Статуту Віньковецької дитячої та юнацької творчості в новій редакції.
10. Про затвердження Статуту Віньковецького районного будинку культури в новій редакції.
11. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.04.2017 р. № 2-6/2016 «Про реформування друкованого засобу масової інформації газети «Сільські новини» та редакції газети «Сільські новини» співзасновником яких є Віньковецька районна рада».
12. Про погодження договорів оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Віньковецького району.
13. Про передачу майна комунального підприємства «Віньковецька дирекція районної кіновідеомережі».
14. Різне.

ІІІ. На сесію запросити голову і заступників голови районної державної адміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, голів сільських і селищної рад, керівників підприємств, установ та організацій району.

Голова районної ради А.Ходюк


Додано 2017-05-05 13:48:05
Про скликання п'ятнадцятої сесії районної ради

ВІНЬКОВЕЦЬКА РАЙОННА РАДА
Хмельницької області
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
05 травня 2017 року № 27/02-03/2017-р
Віньківці

Про скликання п'ятнадцятої сесії районної ради

Розглянувши клопотання голови Віньковецької районної державної адміністрації від 05.05.2017 р. № 97/72-14-769/2017 та відповідно до пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 15 регламенту районної ради:

І. Скликати п’ятнадцяту сесію районної ради 10 травня 2017 року о 10-й годині в залі засідань районної ради.

ІІ. Запропонувати депутатам розглянути на сесії таке питання:

1. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.
2. Різне.

ІІІ. На сесію запросити голову і заступників голови районної державної адміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, голів сільських і селищної рад, керівників підприємств, установ та організацій району.

Голова районної ради А.Ходюк


Додано 2017-04-25 14:40:43
Відбулось засідання комісії районної ради

24 квітня 2017 року проведено засідання комісії районної ради з визначення обгрунтованості та розміру грошової допомоги малозабезпеченим верствам населення для лікування, придбання ліків та у разі нещасного випадку, громадянам, які постійно проживають на території Віньковецького району.

Засідання відбулось під головуванням голови комісії, голови районної ради А.Ходюка, за участю заступника голови комісії, заступника голови районної ради В.Ящука, депутата районної ради О.Трояна та депутата районної ради С.Оксанюка, консультанта виконавчого апарату районної ради з юридичних питань В.Крушельницької. За згодою на засідання комісії було запрошено лікаря терапевта Віньковецької центральної районної лікарні П.Тернавського.

На розгляд комісії було подано 5 заяв від жителів Віньковецького району. Після детального вивчення та обговорення усім п`ятьом заявникам було вирішено надати матеріальну допомогу на лікування.