Погода


Додано 2017-02-03 09:58:42
Про скликання тринадцятої сесії районної ради

ВІНЬКОВЕЦЬКА РАЙОННА РАДА
Хмельницької області
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
03 лютого 2017 року № 10/02-03/2017-р
Віньківці

Про скликання тринадцятої сесії районної ради

Відповідно до пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 15 регламенту районної ради:

І. Скликати тринадцяту сесію районної ради 10 березня 2017 року о 10-й годині в залі засідань районної ради.

ІІ. Запропонувати депутатам розглянути на сесії такі питання:

1. Про депутатські запити.
2. Про результати діяльності прокуратури на території Віньковецького району.
3. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2016 рік.
4. Про виконання Програми соціально-економічного розвитку району за 2016 рік.
5. Про затвердження Програми соціального-економічного розвитку Віньковецького району на 2017 рік.
6. Про затвердження Програми розвитку малого та середнього підприємництва Віньковецького району на 2017-2018 роки.
7. Про затвердження районної програми розвитку культурної сфери району на період 2017-2021 роки.
8. Про затвердження Програми сприяння функціонуванню управління соціального захисту населення Віньковецької райдержадміністрації на 2017-2020 роки.
9. Про затвердження районної комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2017-2019 роки.
10. Про затвердження районної програми покращення надання медичної допомоги населенню Віньковецького району «Здоров’я Віньковеччини» на 2017-2019 роки.
11. Про затвердження районної програми «Інформаційні та комунікаційні технології в галузі освіти» на 2017-2021 роки.
12. Про затвердження Програми військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України в Віньковецькому районі на 2017-2018 роки.
13. Про затвердження Комплексної програми використання трирівневої моделі у профілактиці правопорушень серед неповнолітнього населення на території Віньковецького району на 2017-2020 роки.
14. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.
15. Про припинення шляхом ліквідації, юридичної особи, Віньковецького районного туристичного бюро екскурсій та подорожей.
16. Про реорганізацію Грим’яцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад».
17. Про затвердження Статуту Грим’яцького дошкільного навчального закладу Віньковецької районної ради Хмельницької області.
18. Про проведення районного конкурсу на визначення опорної школи Віньковецького району.
19. Про затвердження Статуту Віньковецької дитячої школи мистецтв в новій редакції.
20. Про затвердження переліку об’єктів та видів суспільно-корисних робіт, що встановлюються засудженим до громадських робіт.
21. Про затвердження списку присяжних у Віньковецькому районному суді.
22. Про погодження прейскурантів на платні медичні послуги та вартості медичних оглядів у Віньковецькій центральній районній лікарні.
23. Про надання погодження на вільно оптово-відпускні ціни на лісо продукцію комунального підприємства «Лісове господарство» Віньковецької районної ради Хмельницької області.
24. Про зміни до складу постійно-діючої балансової комісії при Віньковецькій районній раді.
25. Про ліквідацію комунального підприємства «Віньковецька дирекція районної кіновідеомережі».
26. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
27. Про призначення директора комунального підприємства «Віньковецький спортивний комплекс «Юність» Віньковецької районної ради».
28. Про погодження договорів оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Віньковецького району.
29. Про затвердження структури та чисельності виконавчого апарату районної ради.
30. Різне.

ІІІ. На сесію запросити голову і заступників голови районної державної адміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, голів сільських і селищної рад, керівників підприємств, установ та організацій району.

Голова районної ради А.Ходюк


Додано 2017-01-16 16:09:58
Повідомлення

Внесені зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» в частині розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу!

Суттєво змінилися підходи до визначення рівня малозабезпеченості:
- Особа матиме право на безоплатну вторинну правову допомогу, якщо її дохід не перевищує двох прожиткових мінімумів;
- Враховуватиметься середньомісячний дохід особи, яка звертається за допомогою, а не середньомісячний сукупний дохід сім’ї, як це було дотепер.

Насамперед це стосується:

- Внутрішньо переміщених осіб;
- Осіб, які звернулися із заявою про взяття їх на облік як внутрішньо переміщених осіб;
- Осіб, які перебувають під юрисдикцією України і звернулися для отримання статусу особи , на яку поширюється дія Закону України «про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»
Крім того, безоплатна вторинна правова допомога ветеранам війни, у тому числі учасникам бойових дій, іншим особам на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», надаватиметься не лише з питань їх соціального захисту, як це було до прийняття зазначених змін, а з будь-яких інших питань.

Адреса: 29013, м. Хмельницький, вул. Соборна, 75, 2-й поверх; тел.(0382) 65-77-88,
режим роботи: пн.-пт: 9:00-18:00
сб, нд: вихідні дні

Віньковецьке бюро правової допомоги смт. Віньківці вул. Котляревського 29
Тел. (03846) 21-5-51
Е: vinkovetske@legalaid.km.ua
режим роботи: пн.-пт: 9:00-18:00
сб, нд: вихідні дні


Додано 2017-01-11 15:58:34
ДО ВІДОМА РОБОТОДАВЦІВ

Дотримання вимог щодо збереження архівних документів Основні вимоги до первинних та зведених документів, які є обов’язковими до виконання для всіх господарюючих суб’єктів, викладені у Законі України №996-XIV від 16.07.1999р. «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» та Наказі Міністерства фінансів України №88 від 24.05.1995р. «Про затвердження Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку».

Первинні документи - це документи, створені у письмовій або електронній формі, що фіксують та підтверджують господарські операції, включаючи розпорядження та дозволи адміністрації (власника) на їх проведення (п.2.1. Наказу). Записи у первинних документах, облікових регістрах повинні здійснюватися тільки у темному кольорі чорнилом, пастою кулькових ручок, за допомогою друкарських машинок, принтерів, засобів механізації та іншими засобами, які б забезпечили збереження цих записів протягом установленого строку зберігання документів та запобігли внесенню несанкціонованих і непомітних виправлень (п.2.10 Наказу).

Підприємство вживає всіх необхідних заходів для запобігання несанкціонованому та непомітному виправленню записів у первинних документах і регістрах бухгалтерського обліку та забезпечує їх належне зберігання протягом встановленого строку (п.7 Закону). Первинні документи та облікові регістри, що пройшли обробку, бухгалтерські звіти і баланси підлягають обов'язковій передачі до архіву підприємства, установи, повинні зберігатися в бухгалтерії у спеціальних приміщеннях або зачинених шафах під відповідальністю осіб, уповноважених головним бухгалтером. Бланки суворої звітності повинні зберігатися в сейфах, металевих шафах або спеціальних приміщеннях, що забезпечують їх схоронність. Первинні документи, облікові регістри та бухгалтерська звітність, створені у формі електронного документа, повинні зберігатися на електронних носіях інформації у формі, що дає змогу перевірити їх цілісність на цих носіях, та протягом строку, що не повинен бути меншим від строку, встановленого для відповідних документів на папері. Строк зберігання первинних документів, облікових регістрів, бухгалтерської та іншої звітності в архіві підприємства, установи визначається згідно з нормативно-правовим актом з питань визначення строків зберігання документів, затвердженим центральним органом виконавчої влади у сфері архівної справи і діловодства. Зберігання первинних документів та облікових регістрів, що пройшли обробку і були підставою для складання звітності, а також бухгалтерських звітів і балансів, оформлення і передачу їх до архіву забезпечує головний бухгалтер підприємства, установи. У разі пропажі або знищення первинних документів, облікових регістрів і звітів керівник підприємства, установи письмово повідомляє про це правоохоронні органи та наказом призначає комісію для встановлення переліку відсутніх документів та розслідування причин їх пропажі або знищення (п.6.1 – 6.10 Наказу).

Роз'яснення Новоушицького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області


Додано 2016-12-27 16:27:31
Засідання балансової комісії

27 грудня 2016 року під головуванням голови районної ради А.Ходюка відбулось розширене засідання постійно-діючої балансової комісії при Віньковецькій районній раді за участю керівників комунальних підприємств, установ спільної власності територіальних громад сіл, селища Віньковецького району. На комісії заслухано директора КП «Віньковецьке районне підприємство теплових мереж» А.Бондара про хід опалювального сезону у районі. Про виконання посадових обов’язків звітував т.в.о. директора КП «Віньковецький спортивний комплекс «Юність» Щербанюк С.М. Також заслухано питання про стан використання коштів від наданого в оренду майна Віньковецькій ЦРЛ та редакції газети «Сільські новини». Щодо питання про ліквідацію КП «Віньковецьке госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро», члени комісії рекомендували голові районної ради призначити тимчасово виконуючого обов’язки керівника. Також затверджено із внесеними змінами проект плану роботи комісії на 1 квартал 2017 року.


Додано 2016-12-27 13:22:40
Участь у форумі

23 грудня 2016 р. делегація Віньковецького району взяла участь у Форумі “Місцеве самоврядування в Україні: сучасний стан та перспективи розвитку”, який відбувся в м.Київ. Форум проведено з метою надання практичної допомоги сільським, селищним радам, новим об’єднаним громадам, вироблення векторів ефективного здійснення повноважень у 2017 році.

Захід організовано Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад за фінансової підтримки Спільного Проекту Європейського Союзу та Програми Розвитку ООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”.

У рамках форуму обговорено спільні проблеми та шляхи їх вирішення, стан та перспективи реформування місцевого самоврядування, законодавчого забезпечення.


Додано 2016-12-26 14:10:01
Про скликання дванадцятої сесії районної ради

ВІНЬКОВЕЦЬКА РАЙОННА РАДА
Хмельницької області
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
26 грудня 2016 року № 82/02-03/2016-р
Віньківці

Про скликання дванадцятої сесії районної ради

Розглянувши клопотання голови Віньковецької районної державної адміністрації від 26.12.2016 р. № 97/72-14-2235/2016 та відповідно до пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 15 регламенту районної ради:

І. Скликати дванадцяту сесію районної ради 28 грудня 2016 року о 10-й годині в залі засідань районної ради.

ІІ. Запропонувати депутатам розглянути на сесії таке питання:

1. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.
2. Різне.

ІІІ. На сесію запросити голову і заступників голови районної державної адміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, голів сільських і селищної рад, керівників підприємств, установ та організацій району.

Голова районної ради А.Ходюк


Додано 2016-12-01 16:48:39
Засідання круглого столу

1 грудня 2016 року з участю координатора Хмельницького обласного підрозділу впровадження Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» І.В.Клепача у районі проведено круглий стіл «Підсумки впровадження мікропроектів МРГ у районі. Практичні досягнення в енергозбереженні та енергоефективності у Віньковецькому районі». Перший заступник голови районної державної адміністрації В.Лужняк зупинився на мікропроектах, що були реалізовані в районі, В.Ящук, заступник голови районної ради, висловив сподівання щодо 4-ї фази Проекту.

Результатами, які вдалось досягти завдяки впровадженню мікропроектів в закладах освіти району, поділились начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації В.Арсенюк, І.Побережна, голова громадської організації «Майдано-Олександрівське об’єднання «Майбутнє Майдану-Олександрівського», А.Яковишена, голова громадської організації «Надія» та Н.Троян, голова громадської організації «Віньківчанка». Про результати реалізації проекту «Встановлення світлодіодних світильників на основі фотоелектричних панелей для освітлення вулиць в с.Зіньків розповів А.Кедись, Зіньківський сільський голова. Покутинецький сільський голова Мельник Л.В. зупинилась на реалізації проекту «Реконструкція вуличного освітлення с.Покутинці із використанням енергозберігаючих заходів». Своїми надбаннями від реалізації проекту «Реконструкція водопроводу в с.Карачіївці Віньковецького району Хмельницької області» поділився О.Боднар, Карачієвецький сільський голова.
Вручення сертифікатів про завершення мікропроектів стало своєрідним підсумком досягнутих результатів.


Додано 2016-12-01 15:24:04
Повідомлення

Відповідно до пунктів 11, 15 ст. 21-5 Закону України «Про культуру» Віньковецька районна рада повідомляє, що переможцем конкурсу на посаду директора Віньковецького районного будинку культури визнано Премякову Ларису Анатоліївну. Із істотними умови контракту можна ознайомитись в розділі «Конкурс».


Додано 2016-11-25 13:49:31
Відбулось друге засідання конкурсної комісії

Відбулось друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору кандидатури на посаду директора Віньковецького районного будинку культури. Детальна інформація знаходиться за посиланням аудіозапис відеозапис


Додано 2016-11-24 08:38:11
Про скликання десятої сесії районної ради

ВІНЬКОВЕЦЬКА РАЙОННА РАДА
Хмельницької області
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
23 листопада 2016 року № 72/02-03/2016-р
Віньківці

Про скликання десятої сесії районної ради

Розглянувши клопотання голови Віньковецької районної державної адміністрації від 23.11.2016 р. № 98/72-14-2033 та відповідно до пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 15 регламенту районної ради:

І. Скликати десяту сесію районної ради 25 листопада 2016 року о 10-й годині в залі засідань районної ради.

ІІ. Запропонувати депутатам розглянути на сесії таке питання:

1. Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.
2. Різне.

ІІІ. На сесію запросити голову і заступників голови районної державної адміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, голів сільських і селищної рад, керівників підприємств, установ та організацій району.

ІV. Внести такі зміни до розпорядження голови районної ради від 15.11.2016 р. № 69/02-03/2016-р «Про скликання десятої сесії районної ради»:

1. Назву розпорядження викласти в такій редакції: «Про скликання одинадцятої сесії районної ради».
2. Частину 1 розпорядження викласти в такій редакції: «Скликати одинадцяту сесію районної ради 16 грудня 2016 року о 10-й годині в залі засідань районної ради».

Голова районної ради А.Ходюк