Погода


Додано 2017-11-21 15:17:29
Про скликання двадцятої сесії районної ради

ВІНЬКОВЕЦЬКА РАЙОННА РАДА
Хмельницької області
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
21 листопада 2017 року № 71/02-03/2017-р
Віньківці

Про скликання двадцятої сесії районної ради

Відповідно до пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 15 регламенту районної ради:

І. Скликати двадцяту сесію районної ради 20 грудня 2017 року о 10-й годині в залі засідань районної ради.

ІІ. Запропонувати депутатам розглянути на сесії такі питання:

1. Про депутатські запити.
2. Про щорічний звіт голови районної ради Ходюка А.П.
3. Про присвоєння рангу голові районної ради Ходюку А.П.
4. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.
5. Про районний бюджет на 2018 рік.
6. Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Віньковецької районної ради Хмельницької області.
7. Про розширення переліку видів економічної діяльності дитячо-юнацької спортивної школи Віньковецької районної ради Хмельницької області.
8. Про створення комунального закладу «Віньковецький районний історико-краєзнавчий музей» Віньковецької районної ради Хмельницької області.
9. Про передачу частини приміщення Віньковецького районного будинку культури для комунального закладу «Віньковецький районний історико-краєзнавчий музей» Віньковецької районної ради Хмельницької області.
10. Про затвердження програми розвитку музейної справи у комунальному закладі «Віньковецький районний історико-краєзнавчий музей» на період 2018-2022 років.
11. Про затвердження районної Програми соціального та правового захисту дітей на 2018-2021 роки.
12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Яснозірської сільської ради Віньковецького району Хмельницької області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території вул. Комсомольська, 106 Віньковецької селищної ради Віньковецького району Хмельницької області (за межами населених пунктів), що надається в оренду ПП «Фірма «Нафтоінвест» для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій.
14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення на території Зорянської сільської ради Віньковецького району Хмельницької області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Карачієвецької сільської ради Віньковецького району Хмельницької області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
16. Про обговорення напрямків реформування системи управління лісового господарства України.
17. Про погодження договорів оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Віньковецького району.
18. Про виконання плану роботи районної ради за ІІ півріччя 2017 року та про затвердження плану роботи районної ради на І півріччя 2018 року.
19. Різне.

ІІІ. На сесію запросити голову і заступників голови районної державної адміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, голів сільських і селищної рад, керівників підприємств, установ та організацій району.

Голова районної ради А.Ходюк


Додано 2017-11-20 10:49:44
Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги


Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 18 листопада 2017 року по 23 січня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Для участі у конкурсі адвокатам необхідно:

1) Зареєструватися на веб-сторінці http://contest.legalaid.gov.ua з 18 листопада до 17 грудня 2017 року включно, де заповнити онлайн анкету та біографічну довідку; зазначити адресу електронної пошти для отримання інформації у зв’язку з конкурсом та регіон, у якому адвокат проходитиме індивідуальну співбесіду з конкурсною комісією; завантажити посвідчені (підписані) адвокатом скановані копії заяви, усіх заповнених сторінок паспорта (чи іншого документа, що посвідчує особу), свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю та мотиваційного листа (у довільній формі обсягом до 500 слів).

УВАГА! За фактом реєстрації адвокат отримає повідомлення Координаційного центру з надання правової допомоги про прийняття заявки на опрацювання. Після перевірки наявності надісланих копій документів, адвоката буде поінформовано про їх відповідність чи невідповідність встановленим вимогам за вказаною адвокатом адресою електронної пошти. У разі отримання повідомлення про невідповідність документів встановленим вимогам реєстрацію можна пройти повторно (до завершення строку реєстрації).

2) Впродовж 19 – 25 грудня 2017 року включно пройти дистанційний курс «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги», ознайомившись з його матеріалами та склавши перевірочні тестові завдання, що оцінюються автоматично (адреса веб-сторінки дистанційного курсу, логін та пароль будуть зазначені в електронному повідомленні Координаційного центру з надання правової допомоги).

3) Впродовж 9 – 12 січня 2018 року (конкретні дата, час і місце проведення будуть повідомлені кожному адвокатові додатково) пройти індивідуальні співбесіди з конкурсною комісією, під час якої адвокати оцінюватимуться за критеріями мотивації до надання безоплатної правової допомоги, комунікабельності, емоційної врівноваженості, вміння представити приклади надання правової допомоги.

УВАГА! Під час проходження співбесіди із конкурсними комісіями адвокати повинні пред’явити оригінали паспорта та свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю. Крім того, з 27 по 29 грудня 2017 року включно конкурсні комісії розглядатимуть подані адвокатами документи, оцінюючи адвокатів за критеріями стажу адвокатської діяльності, наявності або відсутності застосованих до адвоката дисциплінарних стягнень та враховуючи результат проходження адвокатом дистанційного курсу «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги». Цей етап відбувається без персональної участі адвокатів.

Адвокати, які пройдуть конкурс, залучатимуться до надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору відповідно до Порядку і умов укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі, затверджених постановою КМУ від 11.01.2012 № 8. Контакти для зворотного зв’язку з адвокатами:

Поплавська Галина Євгенівна, заступниця начальника відділу взаємодії з адвокатами та органами адвокатського самоврядування управління забезпечення якості правової допомоги Координаційного центру з надання правової допомоги, (044) 364 17 59 (понеділок – четвер: з 09:00 до 18:00, п’ятниця: з 09:00 до 16:45, обідня перерва із 13:00 до 13:45), halyna.poplavska@legalaid.gov.ua.
_______________________________________________
Переглянути порядок і умови проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, затверджений постановою КМУ від 28 грудня 2011 р. № 1362 (у редакції постанови КМУ від 9 серпня 2017 р. № 575).

Переглянути Порядок і умови укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі, затверджені постановою КМУ від 11.01.2012 № 8.

Переглянути наказ Мін’юсту від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги». Переглянути Порядок оцінювання адвокатів за результатами конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, затверджений наказом Мін’юсту від 13.11.2017 № 3552/5 (документ знаходиться на державній реєстрації та буде доступний для перегляду найближчим часом).


Додано 2017-09-26 16:34:00
ОГОЛОШЕННЯ

Запрошуємо усіх працюючих та інших громадян району, які найближчим часом планують звернутися з питань призначення пенсії, взяти участь у занятті "Школа майбутнього пенсіонера" , яке відбудеться 29 вересня 2017 року в 11-й годині в Віньковецькому секторі обслуговування громадян Віньковецького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області за адресою: смт Віньківці, вул. Лесі Українки,1А,каб 309.


Додано 2017-09-26 16:32:23
Сучасні сервіси Пенсійного фонду

У Пенсійному фонді України діє Веб – портал електронних послуг

Пенсійний фонд надає Вам зручну можливість здійснювати постійний контроль за даними, що впливають на Ваші пенсійні права.

Для покращення якості та оперативності обслуговування громадян у Пенсійному фонді України діє Веб – портал електронних послуг.

Веб – портал забезпечує надання громадянам України таких електронних послуг:

1. реєстрацію користувачів електронних послуг на веб-порталі;
2. доступ до розміщеної на веб-порталі інформації;
3. доступ для користувача електронної послуги до інформації про стан відомостей про застраховану особу, пенсійних виплат, стан відомостей реєстру застрахованих осіб Державного реєстру, стан взаєморозрахунків за зобов'язаннями платника (за умови підтвердження ідентифікації особи, що одержує доступ, шляхом реєстрації особи в базі даних веб-порталу);
4. взаємодію користувача електронної послуги з органами Пенсійного фонду з питань:

- заповнення бланків заяви, скарги, пропозиції, запиту в електронній формі;
- стану розгляду заяв, скарг, пропозицій, запитів, поданих в електронній формі;
- подання запитів для підготовки в паперовій формі довідок, інших документів, які заявник одержує під час особистого звернення до органів Пенсійного фонду;
- попереднього запису на прийом в органі Пенсійного фонду;
- одержання іншої необхідної довідкової інформації (місцезнаходження, телефони органів Пенсійного фонду, новини тощо).

Для того, щоб стати користувачем електронних послуг, достатньо один раз звернутися до територiального управлiння Пенсiйного фонду України за мiсцем проживання або перебуванням на обліку iз заявою (за наявності паспорта та iдентифiкацiйного номеру) та отримати персональний реєстрацiйний код доступу до Веб – порталу.

Захист персональних даних на порталі забезпечено.

Адреса Веб - порталу електронних послуг Пенсійного фонду України: portal.pfu.gov.ua
Віньковецьке об'єднане управління Пенсійного фонду України Хмельницької області


Додано 2017-09-21 14:07:42
Про скликання дев'ятнадцятої сесії районної ради

ВІНЬКОВЕЦЬКА РАЙОННА РАДА
Хмельницької області
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
21 вересня 2017 року № 61/02-03/2017-р
Віньківці

Про скликання дев'ятнадцятої сесії районної ради

Відповідно до пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 15 регламенту районної ради:

І. Скликати дев’ятнадцяту сесію районної ради 20 жовтня 2017 року о 10-й годині в залі засідань районної ради.

ІІ. Запропонувати депутатам розглянути на сесії такі питання:

1. Про депутатські запити.
2. Про затвердження програми «Недопущення та ліквідації африканської чуми свиней на території Віньковецького району на 2017-2019 роки».
3. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року.
4. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.
5. Про ліквідацію юридичної особи, Пирогівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Віньковецького району Хмельницької області.
6. Про ліквідацію юридичної особи, Новонетечинецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Віньковецького району Хмельницької області.
7. Про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту Віньковецької районної державної адміністрації на введення посад.
8. Про надання дозволу Віньковецькому центру первинної медико-санітарної допомоги на введення посади інженера-програміста.
9. Про надання дозволу Віньковецькому районному будинку культури на введення посад.
10. Про розширення переліку видів економічної діяльності Віньковецького районного будинку культури.
11. Про внесення змін до списку присяжних у Віньковецькому районному суді.
12. Про погодження договорів оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Віньковецького району.
13. Про внесення змін до Порядку встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги, які надаються підприємствами, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селища Віньковецького району.
14. Про внесення змін до рішення районної ради від 15.12.2015 р. № 4-2/2015 «Про обрання голів постійних комісій і затвердження складу постійних комісій Віньковецької районної ради».
15. Різне.

ІІІ. На сесію запросити голову і заступників голови районної державної адміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, голів сільських і селищної рад, керівників підприємств, установ та організацій району.

Голова районної ради А.Ходюк


Додано 2017-09-19 13:49:44
Вісімнадцята сесія районної ради

19 вересня 2017 року відбулась вісімнадцята сесія районної ради сьомого скликання. Участь в її роботі взяли 23 депутата районної ради. Депутати розглянули та підтримали питання «Про встановлення тарифу на послуги з теплопостачання для комунального підприємства “Віньковецьке районне підприємство теплових мереж” Віньковецької районної ради Хмельницької області».


Додано 2017-09-18 08:43:28
Про скликання вісімнадцятої сесії районної ради

ВІНЬКОВЕЦЬКА РАЙОННА РАДА
Хмельницької області
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
18 вересня 2017 року № 60/02-03/2017-р
Віньківці

Про скликання вісімнадцятої сесії районної ради

Відповідно до пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 15 регламенту районної ради:

І. Скликати вісімнадцяту сесію районної ради 19 вересня 2017 року о 10-й годині в залі засідань районної ради.

ІІ. Запропонувати депутатам розглянути на сесії таке питання:

1. Про встановлення тарифу на послуги з теплопостачання для комунального підприємства «Віньковецьке районне підприємство теплових мереж» Віньковецької районної ради Хмельницької області.

2. Різне.

ІІІ. На сесію запросити голову і заступників голови районної державної адміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, голів сільських і селищної рад, керівників підприємств, установ та організацій району.

Голова районної ради А.Ходюк


Додано 2017-09-13 15:40:29
Засідання балансової комісії


13 вересня 2017 року під головуванням голови районної ради А.Ходюка відбулось чергове розширене засідання постійно-діючої балансової комісії при Віньковецькій районній раді за участю керівників комунальних підприємств, установ спільної власності територіальних громад сіл, селища Віньковецького району.

Щодо виконання посадових обов’язків, передбачених укладеними контрактами звітував Кучерук Г.М., директор комунального підприємства «Лісове господарство» Віньковецької районної ради Хмельницької області. Члени комісії рекомендували укласти наступний контракт з Кучеруком Г.М. Про фінансові показники діяльності комунальних підприємств за 6 місяців 2017 року заслухано інформацію Матковського В.С., працівник Віньковецького відділення Кам’янець-Подільської ОДПІ.

Крім цього, члени комісії затвердили план роботи балансової комісії на 4 квартал 2017 року та рекомендували голові районної ради на черговій сесії розглянути питання про внесення змін до Порядку формування тарифів на житлово-комунальні послуги, які надаються підприємствами, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, Віньковецького району в частині подання інвестиційної програми.


Додано 2017-09-06 15:38:30
Повідомлення

Віньковецька районна рада повідомляє, що 05 вересня відбулось засідання постійної комісії з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, будівництва і житлово-комунального господарства, екології та розвитку підприємництва. На порядок денний винесено питання про погодження проекту рішення «Про встановлення тарифу на послуги з теплопостачання для КП “Віньковецьке районне підприємство теплових мереж” Віньковецької районної ради Хмельницької області» для його оприлюднення. З текстом проекту рішення можна ознайомитись в Розділі «Проекти рішень чергової сесії» (proektu 18 sesii 7 sklykania.doc форматі).


Додано 2017-09-01 09:04:49
До відома споживачів теплової енергії

КП « Віньковецьке районне підприємство теплових мереж» повідомляє, що підприємством розроблено нові тарифи для установ і організацій, що фінансуються з державного і місцевого бюджетів та інших суб'єктів господарювання, які планується ввести в дію з 01.10.2017 року.
Плановий тариф:
двоставковий:
- абонплата протягом року (12міс) – умовно постійна - 9,05 грн/м2//міс
- плата за спожиту тепл.енергію в опал.період - 36,01 грн/м2/міс.
- плата за одиницю спожитої теплової енергії - 1451,98 грн/Гкал одноставковий:
- плата за спожиту тепл.енергію в опал.період - 56,90 грн/м2/міс.
- плата за одиницю спожитої теплової енергії - 2051,00 грн/Гкал

Структура затрат:
Сума затрат Відсоток збільшення порівняно з діючим тарифом
Теплова енергія 2737,1 тис.грн. -56,2
Електрична енергія на технологічні потреби 309,92 тис.грн -1,7
Вода на технологічні потреби 10,33 тис.грн +106,6
Витрати на оплату праці 702,2 тис.грн +86,9
Відрахування на соцстрахування 154,5 тис.грн +10,9
Амортизація 124,2 тис.грн +223,4
Матеріали,запасні частини 45,0 тис.грн 0,00
Інші витрати 7,5 тис.грн -92,8
Адміністративні витрати 204,5 тис.грн +22,8
Витрати на збут 8,85 тис.грн -81,4

Чистий плановий прибуток 43,04 тис.грн.
Податок на додану вартість ( ПДВ) 869,4 тис.грн.

Тарифи КП “Віньковецьке районне підприємство теплових мереж” Віньковецької районної ради Хмельницької області були розроблені у 2010 році.
Діючий тариф становить:
- абонплата протягом року (12міс) – умовно постійна - 5,88 грн/м2//міс
- плата за спожиту тепл.енергію в опал.період - 42,37 грн/м2/міс.
- плата за одиницю спожитої теплової енергії - 1408,86 грн/Гкал
- плата за одиницю теплового навантаження в рік - 825594,80 грн/Гкал/год
Останній перегляд (коригування) тарифів на виробництво теплової енергії був у квітні 2015 році відповідно до наданого ліцензіатом пакету документів в зв'язку із зміною цін на енергоносії.
На даний час витрати виробництва не відшкодовуються затвердженими тарифами. Відсоток відшкодування по даному тарифу складає - 75,7%.
Відсоток підвищення тарифу складає 15,0%.
Зауваження та пропозиції приймаються за адресою:
КП “Віньковецьке районне підприємство теплових мереж” вул..Першотравнева, 6, смт.Віньківці, Хмельницької області, 32500,за телефоном (03846) 2-11-76 або на E-mail: vn_ptm@ukr.net протягом п'ятнадцяти днів з дня розміщення відповідного оголошення в районній газеті «Сільські новини».