Погода


Додано 2018-02-15 10:07:07
Про скликання двадцять першої сесії районної ради

ВІНЬКОВЕЦЬКА РАЙОННА РАДА
Хмельницької області
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
15 лютого 2018 року № 11/02-03/2018-р
Віньківці

Про скликання двадцять першої сесії районної ради

Відповідно до пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 15 регламенту районної ради:

І. Скликати двадцять першу сесію районної ради 16 березня 2018 року о 10-й годині в залі засідань районної ради.

ІІ. Запропонувати депутатам розглянути на сесії такі питання:

1. Про депутатські запити.
2. Про результати діяльності прокуратури на території Віньковецького району упродовж 2017 року.
3. Звіт голови постійної комісії районної ради з питань прогнозування, бюджету і фінансів Оксанюка С.Д. про роботу комісії за 2017 рік.
4. Звіт голови депутатської фракції політичної партії "За конкретні справи" районної ради Коцеміра О.А. про роботу фракції за 2017 рік.
5. Про виконання Програми соціально-економічного розвитку Віньковецького району за 2017 рік.
6. Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Віньковецького району на 2018 рік.
7. Про затвердження Програми підвищення енергоефективності Віньковецького району на 2018-2022 роки.
8. Про внесення змін до районної Програми забезпечення виконання Віньковецькою районною державною адміністрацією повноважень, делегованих Віньковецькою районною радою.
9. Про внесення змін до районної комплексної програми соціального захисту населення на 2016-2020 роки.
10. Про затвердження Програми відпочинку та оздоровлення дітей Віньковецького району на період до 2023 року.
11. Про затвердження Програми забезпечення національної безпеки на території Віньковецького району Хмельницької області на 2018-2019 роки.
12. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2017 рік.
13. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.
14. Про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту Віньковецької районної державної адміністрації на передачу приміщення Покутинецької ЗОШ І ступеня на баланс Покутинецької сільської ради.
15. Про реорганізацію Віньковецького центру первинної медико-санітарної допомоги.
16. Про затвердження переліку об’єктів та видів суспільно-корисних робіт, що встановлюються засудженим до громадських робіт.
17. Про затвердження розпорядження голови районної ради від 02.01.2018 року № 1/02-03/2018-р «Про тимчасове виконання обов’язків директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Віньковецької районної ради Хмельницької області».
18. Про призначення директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Віньковецької районної ради Хмельницької області.
19. Про погодження договорів оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Віньковецького району.
20. Про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Віньковецького району, які підлягають приватизації.
21. Про внесення змін до Положення про відзнаки Віньковецької районної державної адміністрації та районної ради, затвердженого рішенням районної ради від 24.10.2011 р. № 3-7/2011.
22. Про погодження комунальному підприємству «Віньковецька центральна районна аптека № 26» на отримання кредитного ліміту в «Приватбанк».
23. Різне.

ІІІ. На сесію запросити голову і заступників голови районної державної адміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, голів сільських і селищної рад, керівників підприємств, установ та організацій району.

Голова районної ради А.Ходюк


Додано 2018-02-06 11:07:47
Тимчасова державна соціальна допомога громадянам, які досягли віку 60 років, але не набули права на пенсійну виплату

Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” від 03.10.2017 № 2148-VІІІ передбачено, що в період з 1 січня 2018 року по 31 грудня 2020 року особам, які досягли віку, визначеного частиною першою статті 26 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" (60 років), та не набули страхового стажу, передбаченого нормами зазначеної статті, за умови наявності у них не менше 15 років страхового стажу, призначається тимчасова державна соціальна допомога непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.

Зазначена тимчасова державна соціальна допомога призначається органами соціального захисту населення і виплачується до досягнення такими особами віку, з якого вони набувають право на призначення пенсії. Тимчасова державна соціальна допомога непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, призначається з урахуванням її майнового стану та середньомісячного сукупного доходу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, і виплачується за рахунок коштів державного бюджету. Для реалізації вищенаведеної норми Закону, прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1098 “Про затвердження Порядку призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату” (далі — Порядок 1098).

Порядком 1098 визначено механізм призначення тимчасової допомоги. Зокрема передбачено, що під час досягнення пенсійного віку, визначеного частиною першою статті 26 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування", особи звертаються до органів Пенсійного фонду України із заявою про видачу довідки про наявний страховий стаж. Органами Пенсійного фонду України за заявою особи, до якої додаються копія трудової книжки та у разі потреби документи, що підтверджують трудовий стаж, видається довідка про наявний страховий стаж.

Обчислення страхового стажу проводиться відповідно до статті 24 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування".

Органи Пенсійного фонду України надсилають (або надають під особистий підпис) особі довідку про наявний страховий стаж у двох примірниках та пам’ятку про порядок призначення тимчасової допомоги у формі, затвердженій Мінсоцполітики, як правило, в день звернення, але не пізніше ніж через п’ять робочих днів. Копія трудової книжки, документи, що підтверджують трудовий стаж, подані особою до органу Пенсійного фонду України, зберігаються в особовій справі до досягнення такою особою віку, з якого вона набуває права на пенсійну виплату. Тобто, у разі досягнення особою віку 60 років, та за умови наявності у неї не менше 15 років страхового стажу, за її особистим зверненням до органів Пенсійного фонд України з усіма необхідними документами щодо здійснення обрахунку стажу буде видано довідку про наявний страховий стаж для подальшого звернення до органів соціального захисту населення щодо призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.

Тому громадянам, які досягли пенсійного віку, необхідно завчасно звертатися до спеціалістів Пенсійного фонду для надання консультативної допомоги.

Заступник начальника Віньковецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України
М.І.Тернавська


Додано 2017-12-18 15:11:30
Засідання балансової комісії

18 грудня 2017 року під головуванням голови районної ради А.Ходюка відбулось розширене засідання постійно-діючої балансової комісії при Віньковецькій районній раді за участю керівників комунальних підприємств, установ спільної власності територіальних громад сіл, селища Віньковецького району. На засіданні балансової комісії директор КП «Віньковецьке районне підприємство теплових мереж Бондар А.М. прозвітував про хід опалювального сезону у районі. Про виконання своїх посадових обов’язків доповів Пазюк С.П., т.в.о. начальника КП «Віньковецьке госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро». Про стан використання коштів по об’єкту «Капітальний ремонт стадіону «Юність» в смт Віньківці Хмельницької області», наданих відповідно до розпоряджень КМУ №310-р від 11.05.2017 р. та №463 від 12.07.2017 р. «Деякі питання розподілу у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» інформував Щербанюк С.М., директор КП «Віньковецький спортивний комлекс «Юність».

Крім цього члени комісії затвердили план роботи балансової комісії на 1 квартал 2018 року.


Додано 2017-12-15 15:25:59
Засідання постійних комісій районної ради

15 грудня 2017 року проведено засідання голів постійних комісій районної ради. У засіданні взяли участь голова районної ради А.Ходюк, заступник голови районної ради В.Ящук, працівники виконавчого апарату районної ради та 14 депутатів районної ради.

На розгляд депутатів запропоновано 23 питання, які після детального обговорення вирішено винести на пленарне засідання сесії, що відбудеться 20 грудня.

Найбільшу дискусію викликало питання «Про створення комунального закладу «Віньковецький районний історико- краєзнавчий музей» Віньковецької районної ради Хмельницької області». Депутатами внесено пропозиції до проектів рішень районної ради, які будуть враховані при прийнятті рішень.


Додано 2017-12-14 11:38:21
Віньковецький районний ресурсний центр громад повідомляє

Віньковецький районний ресурсний центр громад повідомляє про п’ятий щорічний конкурс соціальних проектів від «Монсанто Україна»

Компанія «Монсанто Україна» оголошує про початок прийому грантових пропозицій від громадських організацій в рамках п’ятого щорічного конкурсу програми соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього». Подання заявок на перший етап - з 4 до 24 грудня 2017 року.

Більше грантів у розділі Гранти

Пропозиції соціальних проектів, які спрямовані на розвиток сільських громад, приймаються за такими напрямами:

освітні програми, спрямовані на покращення освіти у сільській місцевості, зокрема підтримка шкіл, бібліотек, наукових центрів, навчальних програм для фермерів; програми зі сталого розвитку середовища громад, у тому числі підтримка програм з покращення енергоефективності та доступу до чистої води, підтримка центрів для людей з особливими потребами, забезпечення інших місцевих потреб.

Відбір пропозицій проектів здійснюватиметься у два етапи. На першому етапі громадські організації подають коротку інформацію про проект українською мовою. Організації, які пройдуть попередній відбір, подадуть на другий етап більш детальну інформацію про проект та організацію англійською та українською мовами. Планується, що остаточне рішення про отримувачів грантів буде оголошено у червні 2018 року.

Завантажити анкету першого етапу та ознайомитися з вимогами до учасників можна у розділі «Соціальні інвестиції» веб-сайту компанії «Монсанто Україна» (http://www.monsantoglobal.com/global/ua/ourcommitments/pages/grain-basket.aspx). Максимальний розмір гранту, що може бути наданий – 200 000 грн. Проекти не повинні мати жодного зв’язку з комерційною діяльністю компанії «Монсанто». Проектна діяльність може бути розрахована на термін до 6 місяців. До участі у конкурсі приймається одна заявка від кожної організації.

Про програму соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього»

Програма соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього» була започаткована компанією «Монсанто Україна» у 2013 році для підтримки ініціатив сільських громад. Основна місія програми – поліпшення життя людей у сільській місцевості шляхом згуртування громад, підвищення громадської свідомості та соціальної активності для вирішення місцевих проблем. Переможцями конкурсу з 2013 по 2017 рік стали 17 соціальних проектів для сільських громад Вінницької, Житомирської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Львівської, Рівненської, Сумської, Харківської, Черкаської та Чернігівської областей.

http://www.monsantoglobal.com/global/ua/ourcommitments/pages/grain-basket.aspx


Додано 2017-11-30 10:50:01
Стартувала Національна премія для фахових медійників

Національна премія «Media etc. 2.0» – для журналістів, що спеціалізуються на економічній проблематиці та висвітлюють процес реформування економіки України, зміни у податковій сфері, підтримку та розвиток вітчизняного підприємництва.

Дебютувавши у 2016 році, премія здобула визнання серед медійної спільноти та відкриває нові можливості.

Партнерами цьогорічної премії стали Український кризовий медіа-центр, Громадське телебачення, Інтерфакс-Україні, КПМГ в Україні, Фундація креативного бізнесу. До Ради премії увійшли найбільш знані незаангажовані журналісти, економісти, головні редактори видань.

Суть проекту: процеси реформування економіки України потребують якісного, професійного та оперативного висвітлення. Безперечним є той факт, що суспільство має бути обізнаним у різних аспектах формування справедливої та ефективної податкової системи; усвідомлювати механізми створення сприятливого бізнес-середовища. Українські журналісти роблять численні вдалі спроби фахово висвітлювати, а також ініціювати та підтримувати зважену суспільну дискусію в межах економічної тематики.

Сьогодні виникла нагальна потреба у більш широкому громадському обговоренні ідей економічного розвитку країни в цілому та її регіонів і міст зокрема в українському медіа-просторі. Саме з метою активізації цього процесу, а також задля удосконалення якості української економічної журналістики започаткована Національна премія для журналістів «Media etc.» на кращий медійний продукт (публікація будь-якого жанру у друкованих або інтернет-ЗМІ, відео- або радіорепортаж), присвячений економічним реформам в Україні, розвитку малого та середнього підприємництва і податкового реформування.

До участі у конкурсі запрошуються журналісти, які займаються професійною діяльністю у штаті чи поза штатом вітчизняних друкованих видань, телеканалів, радіостудій та інтернет-видань, а також незалежні журналісти, фрилансери, що сплачують податки в Україні. Конкурсом передбачені окремі відзнаки для найкращих студентських робіт. За результатами конкурсу лауреати та номінанти будуть нагороджені дипломами, а за кращі роботи буде присуджено премії у розмірі 5 тисяч гривень. Члени журі, експерти та партнери Премії також додатково відзначать студентські роботи стажуванням (кількість стажувань обмежена).

Для участі у конкурсі варто надіслати електронний лист-заявку на e-mail: konkurs@mediaetc.org. Детальніша інформація про Премію та умови подачі робіт на конкурс за посиланням: https://mediaetc.org/ або за телефоном 063 456 80 90 (Ольга Михайлова).

Останній день подачі конкурсних заявок – 20 грудня 2017 року.

Премія «Media etc. 2.0» є громадською ініціативою, заснована громадськими організаціями: Інститут податкових реформ та «Громадське радіо».


Додано 2017-11-21 15:17:29
Про скликання двадцятої сесії районної ради

ВІНЬКОВЕЦЬКА РАЙОННА РАДА
Хмельницької області
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
21 листопада 2017 року № 71/02-03/2017-р
Віньківці

Про скликання двадцятої сесії районної ради

Відповідно до пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 15 регламенту районної ради:

І. Скликати двадцяту сесію районної ради 20 грудня 2017 року о 10-й годині в залі засідань районної ради.

ІІ. Запропонувати депутатам розглянути на сесії такі питання:

1. Про депутатські запити.
2. Про щорічний звіт голови районної ради Ходюка А.П.
3. Про присвоєння рангу голові районної ради Ходюку А.П.
4. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.
5. Про районний бюджет на 2018 рік.
6. Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Віньковецької районної ради Хмельницької області.
7. Про розширення переліку видів економічної діяльності дитячо-юнацької спортивної школи Віньковецької районної ради Хмельницької області.
8. Про створення комунального закладу «Віньковецький районний історико-краєзнавчий музей» Віньковецької районної ради Хмельницької області.
9. Про передачу частини приміщення Віньковецького районного будинку культури для комунального закладу «Віньковецький районний історико-краєзнавчий музей» Віньковецької районної ради Хмельницької області.
10. Про затвердження програми розвитку музейної справи у комунальному закладі «Віньковецький районний історико-краєзнавчий музей» на період 2018-2022 років.
11. Про затвердження районної Програми соціального та правового захисту дітей на 2018-2021 роки.
12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Яснозірської сільської ради Віньковецького району Хмельницької області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території вул. Комсомольська, 106 Віньковецької селищної ради Віньковецького району Хмельницької області (за межами населених пунктів), що надається в оренду ПП «Фірма «Нафтоінвест» для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій.
14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення на території Зорянської сільської ради Віньковецького району Хмельницької області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Карачієвецької сільської ради Віньковецького району Хмельницької області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
16. Про обговорення напрямків реформування системи управління лісового господарства України.
17. Про погодження договорів оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Віньковецького району.
18. Про виконання плану роботи районної ради за ІІ півріччя 2017 року та про затвердження плану роботи районної ради на І півріччя 2018 року.
19. Різне.

ІІІ. На сесію запросити голову і заступників голови районної державної адміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, голів сільських і селищної рад, керівників підприємств, установ та організацій району.

Голова районної ради А.Ходюк


Додано 2017-11-20 10:49:44
Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги


Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 18 листопада 2017 року по 23 січня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Для участі у конкурсі адвокатам необхідно:

1) Зареєструватися на веб-сторінці http://contest.legalaid.gov.ua з 18 листопада до 17 грудня 2017 року включно, де заповнити онлайн анкету та біографічну довідку; зазначити адресу електронної пошти для отримання інформації у зв’язку з конкурсом та регіон, у якому адвокат проходитиме індивідуальну співбесіду з конкурсною комісією; завантажити посвідчені (підписані) адвокатом скановані копії заяви, усіх заповнених сторінок паспорта (чи іншого документа, що посвідчує особу), свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю та мотиваційного листа (у довільній формі обсягом до 500 слів).

УВАГА! За фактом реєстрації адвокат отримає повідомлення Координаційного центру з надання правової допомоги про прийняття заявки на опрацювання. Після перевірки наявності надісланих копій документів, адвоката буде поінформовано про їх відповідність чи невідповідність встановленим вимогам за вказаною адвокатом адресою електронної пошти. У разі отримання повідомлення про невідповідність документів встановленим вимогам реєстрацію можна пройти повторно (до завершення строку реєстрації).

2) Впродовж 19 – 25 грудня 2017 року включно пройти дистанційний курс «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги», ознайомившись з його матеріалами та склавши перевірочні тестові завдання, що оцінюються автоматично (адреса веб-сторінки дистанційного курсу, логін та пароль будуть зазначені в електронному повідомленні Координаційного центру з надання правової допомоги).

3) Впродовж 9 – 12 січня 2018 року (конкретні дата, час і місце проведення будуть повідомлені кожному адвокатові додатково) пройти індивідуальні співбесіди з конкурсною комісією, під час якої адвокати оцінюватимуться за критеріями мотивації до надання безоплатної правової допомоги, комунікабельності, емоційної врівноваженості, вміння представити приклади надання правової допомоги.

УВАГА! Під час проходження співбесіди із конкурсними комісіями адвокати повинні пред’явити оригінали паспорта та свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю. Крім того, з 27 по 29 грудня 2017 року включно конкурсні комісії розглядатимуть подані адвокатами документи, оцінюючи адвокатів за критеріями стажу адвокатської діяльності, наявності або відсутності застосованих до адвоката дисциплінарних стягнень та враховуючи результат проходження адвокатом дистанційного курсу «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги». Цей етап відбувається без персональної участі адвокатів.

Адвокати, які пройдуть конкурс, залучатимуться до надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору відповідно до Порядку і умов укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі, затверджених постановою КМУ від 11.01.2012 № 8. Контакти для зворотного зв’язку з адвокатами:

Поплавська Галина Євгенівна, заступниця начальника відділу взаємодії з адвокатами та органами адвокатського самоврядування управління забезпечення якості правової допомоги Координаційного центру з надання правової допомоги, (044) 364 17 59 (понеділок – четвер: з 09:00 до 18:00, п’ятниця: з 09:00 до 16:45, обідня перерва із 13:00 до 13:45), halyna.poplavska@legalaid.gov.ua.
_______________________________________________
Переглянути порядок і умови проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, затверджений постановою КМУ від 28 грудня 2011 р. № 1362 (у редакції постанови КМУ від 9 серпня 2017 р. № 575).

Переглянути Порядок і умови укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі, затверджені постановою КМУ від 11.01.2012 № 8.

Переглянути наказ Мін’юсту від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги». Переглянути Порядок оцінювання адвокатів за результатами конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, затверджений наказом Мін’юсту від 13.11.2017 № 3552/5 (документ знаходиться на державній реєстрації та буде доступний для перегляду найближчим часом).


Додано 2017-09-26 16:34:00
ОГОЛОШЕННЯ

Запрошуємо усіх працюючих та інших громадян району, які найближчим часом планують звернутися з питань призначення пенсії, взяти участь у занятті "Школа майбутнього пенсіонера" , яке відбудеться 29 вересня 2017 року в 11-й годині в Віньковецькому секторі обслуговування громадян Віньковецького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області за адресою: смт Віньківці, вул. Лесі Українки,1А,каб 309.


Додано 2017-09-26 16:32:23
Сучасні сервіси Пенсійного фонду

У Пенсійному фонді України діє Веб – портал електронних послуг

Пенсійний фонд надає Вам зручну можливість здійснювати постійний контроль за даними, що впливають на Ваші пенсійні права.

Для покращення якості та оперативності обслуговування громадян у Пенсійному фонді України діє Веб – портал електронних послуг.

Веб – портал забезпечує надання громадянам України таких електронних послуг:

1. реєстрацію користувачів електронних послуг на веб-порталі;
2. доступ до розміщеної на веб-порталі інформації;
3. доступ для користувача електронної послуги до інформації про стан відомостей про застраховану особу, пенсійних виплат, стан відомостей реєстру застрахованих осіб Державного реєстру, стан взаєморозрахунків за зобов'язаннями платника (за умови підтвердження ідентифікації особи, що одержує доступ, шляхом реєстрації особи в базі даних веб-порталу);
4. взаємодію користувача електронної послуги з органами Пенсійного фонду з питань:

- заповнення бланків заяви, скарги, пропозиції, запиту в електронній формі;
- стану розгляду заяв, скарг, пропозицій, запитів, поданих в електронній формі;
- подання запитів для підготовки в паперовій формі довідок, інших документів, які заявник одержує під час особистого звернення до органів Пенсійного фонду;
- попереднього запису на прийом в органі Пенсійного фонду;
- одержання іншої необхідної довідкової інформації (місцезнаходження, телефони органів Пенсійного фонду, новини тощо).

Для того, щоб стати користувачем електронних послуг, достатньо один раз звернутися до територiального управлiння Пенсiйного фонду України за мiсцем проживання або перебуванням на обліку iз заявою (за наявності паспорта та iдентифiкацiйного номеру) та отримати персональний реєстрацiйний код доступу до Веб – порталу.

Захист персональних даних на порталі забезпечено.

Адреса Веб - порталу електронних послуг Пенсійного фонду України: portal.pfu.gov.ua
Віньковецьке об'єднане управління Пенсійного фонду України Хмельницької області