Погода


Додано 2017-09-19 13:49:44
Вісімнадцята сесія районної ради

19 вересня 2017 року відбулась вісімнадцята сесія районної ради сьомого скликання. Участь в її роботі взяли 23 депутата районної ради. Депутати розглянули та підтримали питання «Про встановлення тарифу на послуги з теплопостачання для комунального підприємства “Віньковецьке районне підприємство теплових мереж” Віньковецької районної ради Хмельницької області».


Додано 2017-09-18 08:43:28
Про скликання вісімнадцятої сесії районної ради

ВІНЬКОВЕЦЬКА РАЙОННА РАДА
Хмельницької області
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
18 вересня 2017 року № 60/02-03/2017-р
Віньківці

Про скликання вісімнадцятої сесії районної ради

Відповідно до пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 15 регламенту районної ради:

І. Скликати вісімнадцяту сесію районної ради 19 вересня 2017 року о 10-й годині в залі засідань районної ради.

ІІ. Запропонувати депутатам розглянути на сесії таке питання:

1. Про встановлення тарифу на послуги з теплопостачання для комунального підприємства «Віньковецьке районне підприємство теплових мереж» Віньковецької районної ради Хмельницької області.

2. Різне.

ІІІ. На сесію запросити голову і заступників голови районної державної адміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, голів сільських і селищної рад, керівників підприємств, установ та організацій району.

Голова районної ради А.Ходюк


Додано 2017-09-13 15:40:29
Засідання балансової комісії


13 вересня 2017 року під головуванням голови районної ради А.Ходюка відбулось чергове розширене засідання постійно-діючої балансової комісії при Віньковецькій районній раді за участю керівників комунальних підприємств, установ спільної власності територіальних громад сіл, селища Віньковецького району.

Щодо виконання посадових обов’язків, передбачених укладеними контрактами звітував Кучерук Г.М., директор комунального підприємства «Лісове господарство» Віньковецької районної ради Хмельницької області. Члени комісії рекомендували укласти наступний контракт з Кучеруком Г.М. Про фінансові показники діяльності комунальних підприємств за 6 місяців 2017 року заслухано інформацію Матковського В.С., працівник Віньковецького відділення Кам’янець-Подільської ОДПІ.

Крім цього, члени комісії затвердили план роботи балансової комісії на 4 квартал 2017 року та рекомендували голові районної ради на черговій сесії розглянути питання про внесення змін до Порядку формування тарифів на житлово-комунальні послуги, які надаються підприємствами, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, Віньковецького району в частині подання інвестиційної програми.


Додано 2017-09-06 15:38:30
Повідомлення

Віньковецька районна рада повідомляє, що 05 вересня відбулось засідання постійної комісії з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, будівництва і житлово-комунального господарства, екології та розвитку підприємництва. На порядок денний винесено питання про погодження проекту рішення «Про встановлення тарифу на послуги з теплопостачання для КП “Віньковецьке районне підприємство теплових мереж” Віньковецької районної ради Хмельницької області» для його оприлюднення. З текстом проекту рішення можна ознайомитись в Розділі «Проекти рішень чергової сесії» (proektu 18 sesii 7 sklykania.doc форматі).


Додано 2017-09-01 09:04:49
До відома споживачів теплової енергії

КП « Віньковецьке районне підприємство теплових мереж» повідомляє, що підприємством розроблено нові тарифи для установ і організацій, що фінансуються з державного і місцевого бюджетів та інших суб'єктів господарювання, які планується ввести в дію з 01.10.2017 року.
Плановий тариф:
двоставковий:
- абонплата протягом року (12міс) – умовно постійна - 9,05 грн/м2//міс
- плата за спожиту тепл.енергію в опал.період - 36,01 грн/м2/міс.
- плата за одиницю спожитої теплової енергії - 1451,98 грн/Гкал одноставковий:
- плата за спожиту тепл.енергію в опал.період - 56,90 грн/м2/міс.
- плата за одиницю спожитої теплової енергії - 2051,00 грн/Гкал

Структура затрат:
Сума затрат Відсоток збільшення порівняно з діючим тарифом
Теплова енергія 2737,1 тис.грн. -56,2
Електрична енергія на технологічні потреби 309,92 тис.грн -1,7
Вода на технологічні потреби 10,33 тис.грн +106,6
Витрати на оплату праці 702,2 тис.грн +86,9
Відрахування на соцстрахування 154,5 тис.грн +10,9
Амортизація 124,2 тис.грн +223,4
Матеріали,запасні частини 45,0 тис.грн 0,00
Інші витрати 7,5 тис.грн -92,8
Адміністративні витрати 204,5 тис.грн +22,8
Витрати на збут 8,85 тис.грн -81,4

Чистий плановий прибуток 43,04 тис.грн.
Податок на додану вартість ( ПДВ) 869,4 тис.грн.

Тарифи КП “Віньковецьке районне підприємство теплових мереж” Віньковецької районної ради Хмельницької області були розроблені у 2010 році.
Діючий тариф становить:
- абонплата протягом року (12міс) – умовно постійна - 5,88 грн/м2//міс
- плата за спожиту тепл.енергію в опал.період - 42,37 грн/м2/міс.
- плата за одиницю спожитої теплової енергії - 1408,86 грн/Гкал
- плата за одиницю теплового навантаження в рік - 825594,80 грн/Гкал/год
Останній перегляд (коригування) тарифів на виробництво теплової енергії був у квітні 2015 році відповідно до наданого ліцензіатом пакету документів в зв'язку із зміною цін на енергоносії.
На даний час витрати виробництва не відшкодовуються затвердженими тарифами. Відсоток відшкодування по даному тарифу складає - 75,7%.
Відсоток підвищення тарифу складає 15,0%.
Зауваження та пропозиції приймаються за адресою:
КП “Віньковецьке районне підприємство теплових мереж” вул..Першотравнева, 6, смт.Віньківці, Хмельницької області, 32500,за телефоном (03846) 2-11-76 або на E-mail: vn_ptm@ukr.net протягом п'ятнадцяти днів з дня розміщення відповідного оголошення в районній газеті «Сільські новини».


Додано 2017-08-30 10:02:52
Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Центр організаційно-господарського забезпечення з

Хмельницька обласна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти»

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

- громадянство України, вільне володіння державною мовою;
- вища освіта за ступенем спеціаліста або магістра;
- загальний стаж роботи не менш ніж 3 роки, стаж роботи на керівних посадах або керівних посадах нижчого рівня - не менше ніж 1 рік.

Документи кандидатів приймаються у строк до 14 вересня 2017 року включно у робочі дні з 9.00. до 18.00. години за адресою м. Хмельницький, майдан Незалежності, 2, каб.241.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, особисто подають:

- заяву про участь у конкурсі;
- особовий листок з обліку кадрів з фотокарткою та автобіографією (в автобіографії додатково можуть вказуватись досягнення, здобутки, напрацювання кандидатів у відповідній галузі);
- копії документів про освіту;
- довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 року №1465;
- довідку про наявність або відсутність судимостей;
- інформаційну довідку з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення;
- копії паспорта та ідентифікаційного коду;
- письмову згоду на обробку персональних даних;
- копію трудової книжки;

Копії документів, які подаються претендентом (крім копії паспорта), можуть бути засвідчені за місцем роботи претендента, в обласній раді або нотаріально.

Кандидати на посаду керівника можуть подавати свої пропозиції щодо подальшої господарської та/або фінансово-економічної діяльності підприємства (закладу) у довільній формі (бізнес-план, програма діяльності тощо), а також додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня тощо.

Звертаємо увагу, що термін отримання довідки про наявність або відсутність судимостей становить 20 робочих днів.
Довідкова інформація за телефоном: (0382) 65-62-32».


Додано 2017-08-30 10:00:28
Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький

Хмельницька обласна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький»

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

- громадянство України, вільне володіння державною мовою;
- вища освіта за ступенем спеціаліста або магістра;
- загальний стаж роботи не менш ніж 5 років, стаж роботи на керівних посадах або керівних посадах нижчого рівня - не менше ніж 1 рік.

Документи кандидатів приймаються у строк до 11 вересня 2017 року включно у робочі дні з 9.00. до 18.00. години за адресою м. Хмельницький, майдан Незалежності, 2, каб.241.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, особисто подають:

- заяву про участь у конкурсі;
-особовий листок з обліку кадрів з фотокарткою та автобіографією (в автобіографії додатково можуть вказуватись досягнення, здобутки, напрацювання кандидатів у відповідній галузі);
- копії документів про освіту;
- довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 року №1465;
- довідку про наявність або відсутність судимостей;
- інформаційну довідку з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення;
- копії паспорта та ідентифікаційного коду;
- письмову згоду на обробку персональних даних;
- копію трудової книжки.

Копії документів, які подаються претендентом (крім копії паспорта), можуть бути засвідчені за місцем роботи претендента, в обласній раді або нотаріально.

Кандидати на посаду керівника можуть подавати свої пропозиції щодо подальшої господарської та/або фінансово-економічної діяльності підприємства у довільній формі (бізнес-план, програма діяльності тощо), а також додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня тощо.

Звертаємо увагу, що термін отримання довідки про наявність або відсутність судимостей становить 20 робочих днів.
Довідкова інформація за телефоном: (0382) 65-62-32».


Додано 2017-08-01 11:08:22
Сімнадцята сесія районної ради

31 липня 2017 року відбулась сімнадцята сесія районної ради сьомого скликання. Участь в її роботі взяли 20 депутатів районної ради.

Депутати розглянули 12 питань.

Зокрема, затвердили Програму підвищення якості обслуговування платників та розвитку інформаційної мережі Віньковецького відділення Кам’янець-Подільської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області на 2017-2018 роки та районну Програму матеріально-технічного забезпечення 667 загону оборони, військових підрозділів та інших учасників антитерористичної операції, розташованих на території Віньковецького району на 2017 рік.

Також депутати підтримали внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. Крім цього, розглянули питання про ліквідацію юридичної особи, Покутинецької загальноосвітньої школи І ступеня Віньковецької районної ради Хмельницької області, затвердили Статут Карижинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад» Віньковецької районної ради Хмельницької області в новій редакції. Депутати також обговорили можливість реорганізації Віньковецького центру первинної медико-санітарної допомоги.


Додано 2017-07-03 15:38:12
Про скликання сімнадцятої сесії районної ради

ВІНЬКОВЕЦЬКА РАЙОННА РАДА
Хмельницької області
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
03 липня 2017 року № 45/02-03/2017-р
Віньківці

Про скликання сімнадцятої сесії районної ради

Відповідно до пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 15 регламенту районної ради:

І. Скликати сімнадцяту сесію районної ради 31 липня 2017 року о 10-й годині в залі засідань районної ради.

ІІ. Запропонувати депутатам розглянути на сесії такі питання:

1. Про депутатські запити.
2. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.
3. Про ліквідацію юридичної особи, Покутинецької загальноосвітньої школи І ступеня Віньковецької районної ради Хмельницької області.
4. Про затвердження Статуту Карижинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад» Віньковецької районної ради Хмельницької області в новій редакції.
5. Про погодження договорів оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Віньковецького району.
6. Про виконання плану роботи районної ради за І півріччя 2017 року та про затвердження плану роботи районної ради на ІІ півріччя 2017 року.
7. Різне.

ІІІ. На сесію запросити голову і заступників голови районної державної адміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, голів сільських і селищної рад, керівників підприємств, установ та організацій району.

Голова районної ради А.Ходюк


Додано 2017-07-03 10:27:03
Оголошення

Віньковецьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Хмельницької області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: головного спеціаліста сектору адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації — постійно (робоче місце Віньківці), провідного спеціаліста сектору адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації — постійно (робоче місце Нова Ушиця). Для участі у конкурсі запрошуються особи, які мають повну вищу технічну, юридичну освіту і можуть забезпечити належний рівень функціонування технічних засобів та систем програмного забезпечення.

Кандидати на заміщення вакантних посад проходять конкурс.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі: 1) копія паспорта громадянина України; 2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі; 3) письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки; 4) копія (копії) документа (документів) про освіту; 5) заповнена особова картка встановленого зразка; 6) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік (підтвердження щодо подання декларації з Єдиного державного реєстру декларацій та роздруковану електронну з урахуванням вимог статті 45 Закону України „Про запобігання корупції”); 7) посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

Термін подання документів до 14.07.2017 включно.

Додаткова інформація щодо порядку проведення конкурсу, основних функціональних обов’язків та оплати праці надається за адресою: смт. Віньківці, вул. Лесі Українки 1а, управління Пенсійного фонду України у Віньковецькому районі. Тел. 2 14 85.