Погода


Додано 2016-09-20 16:17:06
Про скликання дев'ятої сесії районної ради

ВІНЬКОВЕЦЬКА РАЙОННА РАДА
Хмельницької області
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
20 вересня 2016 року № 61/02-03/2016-р
Віньківці

Про скликання дев’ятої сесії районної ради

Відповідно до пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 15 регламенту районної ради:

І. Скликати дев’яту сесію районної ради 19 жовтня 2016 року о 10-й годині в залі засідань районної ради.

ІІ. Запропонувати депутатам розглянути на сесії такі питання:

1. Про депутатські запити.
2. Про затвердження районної Програми розвитку літературної творчості на 2016-2020 роки.
3. Про внесення змін до Програми зайнятості населення Віньковецького району на період до 2017 року.
4. Про внесення змін до районної Програми забезпечення виконання Віньковецькою районною державною адміністрацією повноважень, делегованих Віньковецькою районною радою.
5. Про реорганізацію Грим’яцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад».
6. Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.
7. Про надання погодження на вільно оптово-відпускні ціни на лісопродукцію комунального підприємства «Лісове господарство» Віньковецької районної ради Хмельницької області.
8. Про погодження договорів оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Віньковецького району.
9. Про роботу комунального підприємства «Лісове господарство» Віньковецької районної ради Хмельницької області.
10. Про надання дозволу відділу культури Віньковецької районної державної адміністрації на розширення контингенту Віньковецької дитячої школи мистецтв.
11. Про приватизацію орендованого приміщення колишньої поліклініки Віньковецькій центральній районній лікарні шляхом викупу орендарями.
12. Про затвердження Порядку встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги, які надаються підприємствами, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селища Віньковецького району.
13. Про встановлення надбавки за вислугу років голові районної ради Ходюку А.П.
14. Про затвердження розпорядження голови районної ради від 27.07.2016 р. № 47/02-03/2016-р «Про призначення тимчасово виконуючого обов’язки директора комунального підприємства «Віньковецький спортивний комплекс «Юність» Щербанюка С.М.».
15. Про внесення змін до рішення районної ради від 30.12.2011 року № 15-9/2011 «Про впорядкування орендних відносин».
16. Про внесення змін до рішення районної ради від 11.03.2016 р. № 33-5/2016 «Про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Віньковецького району, які підлягають приватизації».
17. Про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту на відчуження будинку № 3 Зіньківського НВК.
18. Різне.

ІІІ. На сесію запросити голову і заступників голови районної державної адміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, голів сільських і селищної рад, керівників підприємств, установ та організацій району.

Голова районної ради А.Ходюк


Додано 2016-08-12 10:15:33
Участь у фаховій майстерні

11 серпня відбулася фахова майстерня для представників органів місцевого самоврядування Хмельницької області на тему: «Головні аспекти розробки інфраструктурних проектів відповідно до формату аплікаційних вимог державного фонду регіонального розвитку (ДФРР)». Участь у заході взяла начальник відділу з питань спільної власності територіальних громад виконавчого апарату районної ради Алла Троян.

Як зазначила перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук, сьогодні у більшості сільських та селищних рад левова частка доходу покриває лише поточні витрати. Коштів на місцевий розвиток у бюджетах не вистачає. У таких умовах основна задача керівників громад – пошук альтернативних шляхів фінансування для вирішення нагальних потреб. Одним із таких способів є залучення додаткових коштів через участь у грантових програмах. До переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2016 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку включено 41 проект з Хмельниччини на суму 113 млн. 751 тис. гривень.

Головним спікером заходу став експерт Української асоціації районних та обласних рад з питань проектного менеджменту Володимир Шевчук. Він зупинився на головних аспектах підготовки проектів, які подаються до Фонду регіонального розвитку. У формі діалогу експерта з учасниками виявляли помилки, які найчастіше допускаються при написанні проектів, вчилися як правильно застосовувати нормативно-правову базу для їх успішної реалізації. Представники органів місцевого самоврядування краю мали можливість отримати реальні відповіді свої запитання та розповісти про власний досвід у цій роботі.

Захід був організований в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад за фінансової підтримки USAID.


Додано 2016-08-05 10:12:36
Віньковецька районна рада інформує про початок проходження перевірки

Відповідно до Закону України «Про очищення влади», до порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону Віньковецька районна рада інформує про початок проходження перевірки

1. Керуючим справами виконавчого апарату районної ради Володимиром Володимировичем Лисим.
Заява та декларація керуючого справами виконавчого апарату районної ради Володимира Володимировича Лисого за 2015 рік знаходяться в розділі "Публічна інформація".

2. Начальником відділу з питань спільної власності територіальних громад виконавчого апарату районної ради Аллою Петрівною Троян.
Заява та декларація начальника відділу з питань спільної власності територіальних громад виконавчого апарату районної ради Алли Петрівни Троян за 2015 рік знаходяться в розділі "Публічна інформація".


Додано 2016-07-25 13:23:22
Громадські об'єднання реєструватимуть у місцевих центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Спрощення подачі документів для реєстрації громадських об'єднань - ще одне нововведення від Міністерства юстиції, яке запрацювало уже з середини липня.
Відповідно до наказу Мін'юсту "Про запровадження пілотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань" від 17 червня 2016 року № 171/5 подати документи про реєстрацію громадських об'єднань можна не лише до обласних управлінь юстиції, а й до більш ніж 100 центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги по всій країні.
У Хмельницькій області діє чотири таких центри - у Кам'янці-Подільському (вул. Пушкінська, буд. 44), Старокостянтинові (вул. Миру, буд. 1/2, 1 поверх), Хмельницькому (вул. Соборна, буд. 75, 2 поверх) та Шепетівці (вул. Героїв Небесної Сотні, буд. 44). Важливо, що нові функції, які отримають ці центри, дадуть змогу мешканцям області реєструвати громадські організації на місцях.
Працівники місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Хмельниччини пройшли навчання та отримали доступ до програмних засобів ведення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань тощо.


Додано 2016-07-08 15:18:02
Про скликання восьмої сесії районної ради

ВІНЬКОВЕЦЬКА РАЙОННА РАДА
Хмельницької області
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
08 липня 2016 року № 42/02-03/2016-р
Віньківці

Про скликання восьмої
сесії районної ради

Відповідно до пункту 1 частини 6 статті 55, частини 6 статті 56 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження голови районної ради від 22.01.2016 р. № 06/02-03/2016-р «Про розподіл обов’язків між головою і заступником голови районної ради», розпорядження голови районної ради від 22.06.2016 р. № 32/02-04/2016-к «Про відпустку голови районної ради» та статті 15 регламенту районної ради:

І. Скликати восьму сесію районної ради 04 серпня 2016 року о 10-й годині в залі засідань районної ради.

ІІ. Запропонувати депутатам розглянути на сесії такі питання:

1. Про депутатські запити.
2. Про затвердження Програми розвитку агропромислового комплексу Віньковецького району на 2016-2020 роки.
3. Про виконання районного бюджету за 6 місяців 2016 року.
4. Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.
5. Про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту Віньковецької районної державної адміністрації на списання котла «Прометей».
6. Про внесення змін до рішення районної ради від 10.06.2016 № 13-7/2016 «Про погодження надання дозволу на проведення реконструкції старого приміщення колишньої поліклініки Віньковецької центральної районної лікарні».
7. Про надання дозволу комунальному підприємству «Лісове господарство» Віньковецької районної ради Хмельницької області на списання бензопил.
8. Про погодження договорів оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Віньковецького району.
9. Про результати роботи тимчасової контрольної комісії з перевірки діяльності комунального підприємства «Лісове господарство» Віньковецької районної ради Хмельницької області.
10. Про виконання плану роботи районної ради за І півріччя 2016 року та про затвердження плану роботи районної ради на ІІ півріччя 2016 року.
11. Різне.

ІІІ. На сесію запросити голову і заступників голови районної державної адміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, голів сільських і селищної рад, керівників підприємств, установ та організацій району.
Заступник голови районної ради В.Ящук


Додано 2016-06-30 14:58:14
Засідання балансової комісії

29 червня 2016 року під головуванням голови районної ради А.Ходюка відбулось розширене засідання постійно-діючої балансової комісії при Віньковецькій районній раді за участю керівників комунальних підприємств, установ спільної власності територіальних громад сіл, селища Віньковецького району. На комісії розглянуто питання про рівень фонду оплати праці працівників комунальних підприємств та сплати податків за 1 квартал 2016 р. в порівнянні з 4 кварталом 2015 року, проаналізовано стан сплати нарахованої орендної плати комунальними підприємствами. Також заслухано головного лікаря центру ПМСД Заблотовську Л.Д. щодо виконання посадових обов’язків.

Крім цього члени комісії затвердили план роботи балансової комісії на 3 квартал 2016 року.


Додано 2016-06-24 15:13:23
Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади»

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Програма Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» оголошують старт Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт за тематикою «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

Мета Конкурсу - підвищити обізнаність населення України про переваги, здобутки і можливості реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, а також кращі практики органів місцевого самоврядування і позитивні зрушення у громадах, які є результатами цієї реформи, через публікації, радіо- та телепрограми, розміщені у регіональних ЗМІ (довідково: серед перших вагомих результатів реформи: ріст місцевих бюджетів на 49% завдяки фінансовій децентралізації, добровільне об’єднання понад 800 громад (7% від загальної кількості) у 172 спроможні територіальні громади, підтримка проведення реформи 59% населення України).

До участі у Конкурсі до 30 вересня 2016 року приймаються матеріали в наступних чотирьох номінаціях:

- ОНЛАЙН-ПУБЛІКАЦІЯ;
- СТАТТЯ (в друкованому ЗМІ);
- РАДІОМАТЕРІАЛ;
- ВІДЕОМАТЕРІАЛ.

Призовий фонд. В кожній з чотирьох номінацій передбачені три премії:
І премія – 15000 грн.
ІІ премія – 10000 грн.
ІІІ премія – 7000 грн.

Конкурсом також передбачено відзначення авторів низки робіт заохочувальними відзнаками та запрошення переможців до участі у міжнародному заході з тематики місцевого самоврядування в одній з країн – членів Ради Європи. Церемонія нагородження переможців Конкурсу відбудеться у місті Києві наприкінці 2016 року.

До участі приймаються матеріали, розміщені вперше у регіональних ЗМІ усіх типів (теле- і радіокомпанії, друковані та онлайн-медіа) і форм власності (державної, приватної, комунальної) не раніше 1 січня 2016 року.

Конкурсні матеріали мають висвітлювати наступні питання:
• Мета, завдання, зміст, очікувані результати і переваги реформ, спрямованих на розбудову місцевого самоврядування та децентралізацію влади.
• Добровільне об’єднання територіальних громад.
• Співпраця територіальних громад.
• Залучення додаткових ресурсів до реалізації завдань реформи місцевого самоврядування, розвитку громад і підвищення якості надання послуг населенню.
• Фінансова децентралізація та ресурсна підтримка місцевого і регіонального розвитку.
• Кращі практики органів місцевого самоврядування з питань соціально-економічного розвитку територій, їх відповідність європейським стандартам і світовим тенденціям.

Детальна інформація про Конкурс міститься у буклеті. Для участі у Конкурсі необхідно заповнити аплікаційну форму учасника, яку можна знайти на сайті інформаційного партнеру ГО «Інтерньюз-Україна» www.internews.ua.

Контактна інформація для отримання роз’яснень та коментарів щодо Конкурсу:
тел.: (044) 458-44-40
(044) 501-92-03
(050) 330-80-76
(050) 358-99-75
e-mail: CoE.contest@internews.ua

ЧЕКАЄМО НА ПЕРЕМОЖЦІВ!


Додано 2016-06-13 15:56:24
До уваги пенсіонерів з числа внутрішньо переміщених осіб

З 01.07.2016 року змінюється порядок виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам

Постановою Кабінету Міністрів України від 14 березня 2016 року за №167 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» передбачено, що призначення та продовження виплати пенсій (щомісячного довічного грошового утримання) внутрішньо переміщеним особам здійснюються за місцем перебування таких осіб на обліку, що підтверджується довідкою, виданою згідно з Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 509.
Починаючи з 1 липня 2016 року, виплата пенсій та щомісячного довічного грошового утримання за рахунок коштів Державного бюджету, коштів Пенсійного фонду України пенсіонерам із числа внутрішньо переміщених осіб здійснюється виключно через рахунки та мережу установ і пристроїв публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України». Для ідентифікації одержувачів пенсій, які є внутрішньо переміщеними особами, та забезпечення виплати їм пенсій здійснюється емісія платіжних карток, яка одночасно є пенсійним посвідченням, із зазначенням на них графічної та електронної інформації про власника та його електронного цифрового підпису.
Що необхідно зробити внутрішньо переміщеній особі?
Для внутрішньо переміщених осіб, які одержують пенсію через ПАТ «Державний ощадний банк України» Для внутрішньо переміщених осіб, які одержують пенсію через підприємства поштового зв’язку та інші банківські установи
Для виплати пенсії
До 24 червня 2016 року:
Пенсія буде зараховуватися на уже раніше відкритий рахунок в Ощадному банку.

1. Відкрити банківський рахунок в ПАТ «Державний ощадний банк» для зарахування пенсії  звернутися до відділення ощадного банку за місцем отримання пенсії для відкриття рахунку; 
отримати заяву про виплату пенсії через ощадний банк, в якій зазначено поточний рахунок, при цьому повідомити представника банку про те, щоб заяву передали органу Пенсійного фонду, де пенсіонер перебуває на обліку, або ж особисто передати заяву про виплату пенсії до органу Пенсійного фонду, де пенсіонер перебуває на обліку.
 в ощадному банку отримати звичайну платіжну картку.
2. У разі неподання таких даних з 1 липня 2016 року виплата пенсій буде призупинена. Для оформлення пенсійного посвідчення, яке одночасно є платіжною карткою.
З 01 червня по 30 червня 2016 року 
Для оформлення електронного пенсійного посвідчення, яке одночасно є платіжною карткою, усі пенсіонери із числа внутрішньо переміщених осіб (які раніше отримували пенсію через Ощадний банк, та які вперше відкрили рахунок в Ощадному банку) повинні звернутися до органу Пенсійного фонду за місцем перебування на обліку, та надати наступні документи:
- заяву про виготовлення пенсійного посвідчення (платіжної картки);
- паспорт;
- довідку про реєстраційний номер облікової картки платника податків фізичної особи;
- довідку тимчасово переміщеної особи;
- фотокартку.
З 01 серпня 2016 року 
Звернутися до відділення Ощадного банку, в якому відкрито рахунок для зарахування пенсії, для обміну існуючої платіжної картки на платіжну картку, яка одночасно є пенсійним посвідченням.

Усю інформацію можна отримати, звернувшись на телефон «гарячої» лінії у Віньковецький сектор обслуговування громадян Новоушицького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області 2 21 50


Додано 2016-05-26 15:24:56
Оголошення про конкурс

Віньковецький районний ресурсний центр громад повідомляє про конкурс молодіжних проектів «Як зробити історію України цікавою молоді», що оголошено за ініціативи Всеукраїнської громадської організації «Наукове гуманітарне товариство» (просвітницький проект “LIKБЕЗ. Історичний фронт”) та підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» з метою пошуку нових шляхів популяризації історії України в цілому або її окремих епізодів.

В рамках Конкурсу будуть визначатися кращі молодіжні проекти в категоріях: «Нові технологічні засоби популяризації історії (Інтернет-технології, ІТ, гаджети)», «Соціальні мережі для популяризації історії», «Історія рідного краю в контексті історії України», «Родинна історія (генеалогія, усна історія)», «Меморіально-мистецькі акції».

До участі запрошуються учні загальноосвітніх, вихованці позашкільних та студенти вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації віком від 15 до 25 років.

Конкурс проводиться з 1 травня по 24 серпня 2016 року. До 1 червня 2016 року надсилають документи з поміткою «Конкурс проектів» до Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» (03035, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, 36, кабінет 219).

Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням http://gurt.org.ua/news/competitions/32225/


Додано 2016-05-26 15:23:26
Засідання Форуму місцевого розвитку Віньковецького району

26 травня 2016 року відбулось засідання Форуму місцевого розвитку Віньковецького району, участь у якому взяв координатор Хмельницького обласного підрозділу впровадження Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» І.В.Клепач.

На засіданні Форуму обговорено питання, зокрема щодо стану проходження робіт з реалізації проектів «Реконструкція водопроводу в с. Карачіївці Віньковецького району Хмельницької області» та «Енергоефективні заходи в школі с.Женишківці. Капітальний ремонт системи опалення». Крім цього розглянуто та затверджено мікропроектну пропозицію громадської організації «Майдано-Олександрівське об’єднання «Майбутнє Майдано-Олександрівського».

На питання, що виникали у ході Форуму його учасники отримали відповіді від І.Клепача та одноголосно підтримали запропонований проект Резолюції.