Погода


Додано 2016-07-25 13:23:22
Громадські об'єднання реєструватимуть у місцевих центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Спрощення подачі документів для реєстрації громадських об'єднань - ще одне нововведення від Міністерства юстиції, яке запрацювало уже з середини липня.
Відповідно до наказу Мін'юсту "Про запровадження пілотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань" від 17 червня 2016 року № 171/5 подати документи про реєстрацію громадських об'єднань можна не лише до обласних управлінь юстиції, а й до більш ніж 100 центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги по всій країні.
У Хмельницькій області діє чотири таких центри - у Кам'янці-Подільському (вул. Пушкінська, буд. 44), Старокостянтинові (вул. Миру, буд. 1/2, 1 поверх), Хмельницькому (вул. Соборна, буд. 75, 2 поверх) та Шепетівці (вул. Героїв Небесної Сотні, буд. 44). Важливо, що нові функції, які отримають ці центри, дадуть змогу мешканцям області реєструвати громадські організації на місцях.
Працівники місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Хмельниччини пройшли навчання та отримали доступ до програмних засобів ведення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань тощо.


Додано 2016-07-08 15:18:02
Про скликання восьмої сесії районної ради

ВІНЬКОВЕЦЬКА РАЙОННА РАДА
Хмельницької області
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
08 липня 2016 року № 42/02-03/2016-р
Віньківці

Про скликання восьмої
сесії районної ради

Відповідно до пункту 1 частини 6 статті 55, частини 6 статті 56 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження голови районної ради від 22.01.2016 р. № 06/02-03/2016-р «Про розподіл обов’язків між головою і заступником голови районної ради», розпорядження голови районної ради від 22.06.2016 р. № 32/02-04/2016-к «Про відпустку голови районної ради» та статті 15 регламенту районної ради:

І. Скликати восьму сесію районної ради 04 серпня 2016 року о 10-й годині в залі засідань районної ради.

ІІ. Запропонувати депутатам розглянути на сесії такі питання:

1. Про депутатські запити.
2. Про затвердження Програми розвитку агропромислового комплексу Віньковецького району на 2016-2020 роки.
3. Про виконання районного бюджету за 6 місяців 2016 року.
4. Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.
5. Про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту Віньковецької районної державної адміністрації на списання котла «Прометей».
6. Про внесення змін до рішення районної ради від 10.06.2016 № 13-7/2016 «Про погодження надання дозволу на проведення реконструкції старого приміщення колишньої поліклініки Віньковецької центральної районної лікарні».
7. Про надання дозволу комунальному підприємству «Лісове господарство» Віньковецької районної ради Хмельницької області на списання бензопил.
8. Про погодження договорів оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Віньковецького району.
9. Про результати роботи тимчасової контрольної комісії з перевірки діяльності комунального підприємства «Лісове господарство» Віньковецької районної ради Хмельницької області.
10. Про виконання плану роботи районної ради за І півріччя 2016 року та про затвердження плану роботи районної ради на ІІ півріччя 2016 року.
11. Різне.

ІІІ. На сесію запросити голову і заступників голови районної державної адміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, голів сільських і селищної рад, керівників підприємств, установ та організацій району.
Заступник голови районної ради В.Ящук


Додано 2016-06-30 14:58:14
Засідання балансової комісії

29 червня 2016 року під головуванням голови районної ради А.Ходюка відбулось розширене засідання постійно-діючої балансової комісії при Віньковецькій районній раді за участю керівників комунальних підприємств, установ спільної власності територіальних громад сіл, селища Віньковецького району. На комісії розглянуто питання про рівень фонду оплати праці працівників комунальних підприємств та сплати податків за 1 квартал 2016 р. в порівнянні з 4 кварталом 2015 року, проаналізовано стан сплати нарахованої орендної плати комунальними підприємствами. Також заслухано головного лікаря центру ПМСД Заблотовську Л.Д. щодо виконання посадових обов’язків.

Крім цього члени комісії затвердили план роботи балансової комісії на 3 квартал 2016 року.


Додано 2016-06-24 15:13:23
Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади»

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Програма Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» оголошують старт Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт за тематикою «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

Мета Конкурсу - підвищити обізнаність населення України про переваги, здобутки і можливості реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, а також кращі практики органів місцевого самоврядування і позитивні зрушення у громадах, які є результатами цієї реформи, через публікації, радіо- та телепрограми, розміщені у регіональних ЗМІ (довідково: серед перших вагомих результатів реформи: ріст місцевих бюджетів на 49% завдяки фінансовій децентралізації, добровільне об’єднання понад 800 громад (7% від загальної кількості) у 172 спроможні територіальні громади, підтримка проведення реформи 59% населення України).

До участі у Конкурсі до 30 вересня 2016 року приймаються матеріали в наступних чотирьох номінаціях:

- ОНЛАЙН-ПУБЛІКАЦІЯ;
- СТАТТЯ (в друкованому ЗМІ);
- РАДІОМАТЕРІАЛ;
- ВІДЕОМАТЕРІАЛ.

Призовий фонд. В кожній з чотирьох номінацій передбачені три премії:
І премія – 15000 грн.
ІІ премія – 10000 грн.
ІІІ премія – 7000 грн.

Конкурсом також передбачено відзначення авторів низки робіт заохочувальними відзнаками та запрошення переможців до участі у міжнародному заході з тематики місцевого самоврядування в одній з країн – членів Ради Європи. Церемонія нагородження переможців Конкурсу відбудеться у місті Києві наприкінці 2016 року.

До участі приймаються матеріали, розміщені вперше у регіональних ЗМІ усіх типів (теле- і радіокомпанії, друковані та онлайн-медіа) і форм власності (державної, приватної, комунальної) не раніше 1 січня 2016 року.

Конкурсні матеріали мають висвітлювати наступні питання:
• Мета, завдання, зміст, очікувані результати і переваги реформ, спрямованих на розбудову місцевого самоврядування та децентралізацію влади.
• Добровільне об’єднання територіальних громад.
• Співпраця територіальних громад.
• Залучення додаткових ресурсів до реалізації завдань реформи місцевого самоврядування, розвитку громад і підвищення якості надання послуг населенню.
• Фінансова децентралізація та ресурсна підтримка місцевого і регіонального розвитку.
• Кращі практики органів місцевого самоврядування з питань соціально-економічного розвитку територій, їх відповідність європейським стандартам і світовим тенденціям.

Детальна інформація про Конкурс міститься у буклеті. Для участі у Конкурсі необхідно заповнити аплікаційну форму учасника, яку можна знайти на сайті інформаційного партнеру ГО «Інтерньюз-Україна» www.internews.ua.

Контактна інформація для отримання роз’яснень та коментарів щодо Конкурсу:
тел.: (044) 458-44-40
(044) 501-92-03
(050) 330-80-76
(050) 358-99-75
e-mail: CoE.contest@internews.ua

ЧЕКАЄМО НА ПЕРЕМОЖЦІВ!


Додано 2016-06-13 15:56:24
До уваги пенсіонерів з числа внутрішньо переміщених осіб

З 01.07.2016 року змінюється порядок виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам

Постановою Кабінету Міністрів України від 14 березня 2016 року за №167 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» передбачено, що призначення та продовження виплати пенсій (щомісячного довічного грошового утримання) внутрішньо переміщеним особам здійснюються за місцем перебування таких осіб на обліку, що підтверджується довідкою, виданою згідно з Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 509.
Починаючи з 1 липня 2016 року, виплата пенсій та щомісячного довічного грошового утримання за рахунок коштів Державного бюджету, коштів Пенсійного фонду України пенсіонерам із числа внутрішньо переміщених осіб здійснюється виключно через рахунки та мережу установ і пристроїв публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України». Для ідентифікації одержувачів пенсій, які є внутрішньо переміщеними особами, та забезпечення виплати їм пенсій здійснюється емісія платіжних карток, яка одночасно є пенсійним посвідченням, із зазначенням на них графічної та електронної інформації про власника та його електронного цифрового підпису.
Що необхідно зробити внутрішньо переміщеній особі?
Для внутрішньо переміщених осіб, які одержують пенсію через ПАТ «Державний ощадний банк України» Для внутрішньо переміщених осіб, які одержують пенсію через підприємства поштового зв’язку та інші банківські установи
Для виплати пенсії
До 24 червня 2016 року:
Пенсія буде зараховуватися на уже раніше відкритий рахунок в Ощадному банку.

1. Відкрити банківський рахунок в ПАТ «Державний ощадний банк» для зарахування пенсії  звернутися до відділення ощадного банку за місцем отримання пенсії для відкриття рахунку; 
отримати заяву про виплату пенсії через ощадний банк, в якій зазначено поточний рахунок, при цьому повідомити представника банку про те, щоб заяву передали органу Пенсійного фонду, де пенсіонер перебуває на обліку, або ж особисто передати заяву про виплату пенсії до органу Пенсійного фонду, де пенсіонер перебуває на обліку.
 в ощадному банку отримати звичайну платіжну картку.
2. У разі неподання таких даних з 1 липня 2016 року виплата пенсій буде призупинена. Для оформлення пенсійного посвідчення, яке одночасно є платіжною карткою.
З 01 червня по 30 червня 2016 року 
Для оформлення електронного пенсійного посвідчення, яке одночасно є платіжною карткою, усі пенсіонери із числа внутрішньо переміщених осіб (які раніше отримували пенсію через Ощадний банк, та які вперше відкрили рахунок в Ощадному банку) повинні звернутися до органу Пенсійного фонду за місцем перебування на обліку, та надати наступні документи:
- заяву про виготовлення пенсійного посвідчення (платіжної картки);
- паспорт;
- довідку про реєстраційний номер облікової картки платника податків фізичної особи;
- довідку тимчасово переміщеної особи;
- фотокартку.
З 01 серпня 2016 року 
Звернутися до відділення Ощадного банку, в якому відкрито рахунок для зарахування пенсії, для обміну існуючої платіжної картки на платіжну картку, яка одночасно є пенсійним посвідченням.

Усю інформацію можна отримати, звернувшись на телефон «гарячої» лінії у Віньковецький сектор обслуговування громадян Новоушицького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області 2 21 50


Додано 2016-05-26 15:24:56
Оголошення про конкурс

Віньковецький районний ресурсний центр громад повідомляє про конкурс молодіжних проектів «Як зробити історію України цікавою молоді», що оголошено за ініціативи Всеукраїнської громадської організації «Наукове гуманітарне товариство» (просвітницький проект “LIKБЕЗ. Історичний фронт”) та підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» з метою пошуку нових шляхів популяризації історії України в цілому або її окремих епізодів.

В рамках Конкурсу будуть визначатися кращі молодіжні проекти в категоріях: «Нові технологічні засоби популяризації історії (Інтернет-технології, ІТ, гаджети)», «Соціальні мережі для популяризації історії», «Історія рідного краю в контексті історії України», «Родинна історія (генеалогія, усна історія)», «Меморіально-мистецькі акції».

До участі запрошуються учні загальноосвітніх, вихованці позашкільних та студенти вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації віком від 15 до 25 років.

Конкурс проводиться з 1 травня по 24 серпня 2016 року. До 1 червня 2016 року надсилають документи з поміткою «Конкурс проектів» до Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» (03035, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, 36, кабінет 219).

Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням http://gurt.org.ua/news/competitions/32225/


Додано 2016-05-26 15:23:26
Засідання Форуму місцевого розвитку Віньковецького району

26 травня 2016 року відбулось засідання Форуму місцевого розвитку Віньковецького району, участь у якому взяв координатор Хмельницького обласного підрозділу впровадження Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» І.В.Клепач.

На засіданні Форуму обговорено питання, зокрема щодо стану проходження робіт з реалізації проектів «Реконструкція водопроводу в с. Карачіївці Віньковецького району Хмельницької області» та «Енергоефективні заходи в школі с.Женишківці. Капітальний ремонт системи опалення». Крім цього розглянуто та затверджено мікропроектну пропозицію громадської організації «Майдано-Олександрівське об’єднання «Майбутнє Майдано-Олександрівського».

На питання, що виникали у ході Форуму його учасники отримали відповіді від І.Клепача та одноголосно підтримали запропонований проект Резолюції.


Додано 2016-05-19 15:37:08
Засідання балансової комісії

17 травня 2016 року під головуванням голови районної ради А.Ходюка відбулось засідання постійно-діючої балансової комісії при Віньковецькій районній раді. На комісії розглянуто питання про ситуацію, що склалась у КП «Віньковецьке районне підприємство теплових мереж». В результаті довготривалих обговорень, Ящука В.В. та Троян А.П. зобов’язано контролювати стан сплати підприємством за газ та направити лист до Публічного акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» м.Київ» з проханням надати розстрочку на 3-4 роки та відмінити нарахування штрафних санкцій.


Додано 2016-05-18 08:47:57
Про скликання сьомої сесії районної ради

ВІНЬКОВЕЦЬКА РАЙОННА РАДА
Хмельницької області
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
13 травня 2016 року № 34/02-03/2016-р
Віньківці

Про скликання сьомої
сесії районної ради

Відповідно до пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 15 регламенту районної ради:

І. Скликати сьому сесію районної ради 10 червня 2016 року о 10-й годині в залі засідань районної ради.

ІІ. Запропонувати депутатам розглянути на сесії такі питання:

1. Про депутатські запити.
2. Про внесення змін до Комплексної програми запобігання та зменшення впливу надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Віньковецькому районі на 2014-2018 роки.
3. Про внесення змін до програми сприяння функціонування управління соціального захисту населення Віньковецької районної державної адміністрації на 2016 рік.
4. Про програму розвитку агропромислового комплексу Віньковецького району на 2016-2020 роки.
5. Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.
6. Про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту Віньковецької районної державної адміністрації на реорганізацію Грим’яцького навчально-виховного комплексу.
7. Про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту Віньковецької районної державної адміністрації на реорганізацію Покутинецької ЗОШ І-ІІ ступенів.
8. Про затвердження Статутів Грим’яцького навчально-виховного комплексу та Покутинецької загальноосвітньої школи І ступеня.
9. Про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту Віньковецької районної державної адміністрації на списання ноутбука Дашковецького НВК.
10. Про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту Віньковецької районної державної адміністрації на реорганізацію Віньковецького районного туристичного бюро екскурсій та подорожей.
11. Про затвердження Статуту Віньковецького будинку дитячої та юнацької творчості в новій редакції.
12. Про надання дозволу Віньковецькому центру первинної медико-санітарної допомоги на реорганізацію фельдшерського пункту с. Фащіївка.
13. Про затвердження структури Віньковецького центру первинної медико-санітарної допомоги.
14. Про внесення змін до Статуту Віньковецького центру первинної медико-санітарної допомоги.
15. Про погодження прейскуранта вартості медичних оглядів у Віньковецькій центральній районній лікарні.
16. Про погодження надання дозволу на проведення реконструкції старого приміщення колишньої поліклініки Віньковецької центральної районної лікарні.
17. Про надання дозволу комунальному підприємству «Віньковецька дирекція районної кіновідеомережі» на продаж автомобіля УАЗ-469Б.
18. Про надання дозволу комунальному підприємству «Лісове господарство» Віньковецької районної ради Хмельницької області на відчуження пересувного побутового будинку.
19. Про затвердження списку присяжних у Віньковецькому районному суді.
20. Про затвердження розпорядження голови районної ради від 30.03.2016 р. № 20/02-03/2016-р «Про звільнення директора Віньковецького районного будинку культури Войцехівського П.А. та дострокове припинення контракту».
21. Про затвердження розпорядження голови районної ради від 01.04.2016 р. № 22/02-03/2016-р «Про тимчасове виконання обов’язків директора Віньковецького районного будинку культури».
22. Про затвердження розпорядження голови районної ради від 11.04.2016 р. № 24/02-03/2016-р «Про звільнення тимчасово виконуючої обов’язки завідувача трудовим архівом Віньковецького району Олендри А.В.».
23. Про затвердження розпорядження голови районної ради від 15.04.2016 р. № 27/02-03/2016-р «Про звільнення завідувача трудовим архівом Віньковецького району Войцехівського В.П.».
24. Про затвердження розпорядження голови районної ради від 19.04.2016 р. № 28/02-03/2016-р «Про тимчасове виконання обов’язків завідувача трудовим архівом Віньковецького району».
25. Про призначення завідувача трудовим архівом Віньковецького району.
26. Про призначення директора комунального підприємства «Віньковецька дирекція районної кіновідеомережі».
27. Про внесення змін до Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і селища Віньковецького району.
28. Про надання згоди на прийняття з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селища Віньковецького району нежитлового приміщення, що знаходиться за по вул. Гоголя, 3 в смт Віньківці.
29. Про погодження договорів оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Віньковецького району.
30. Про результати роботи тимчасової контрольної комісії з перевірки діяльності комунального підприємства «Лісове господарство» Віньковецької районної ради Хмельницької області.
31. Різне.

ІІІ. На сесію запросити голову і заступників голови районної державної адміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, голів сільських і селищної рад, керівників підприємств, установ та організацій району.

Голова районної ради А.Ходюк


Додано 2016-05-11 15:06:16
Перерахунки пенсій з 1 травня у зв’язку із збільшенням прожиткового мінімуму

Законом України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" визначено розміри прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. З травня цей показник становить 1130 гривень. Виходячи з цієї величини перераховано мінімальні розміри пенсій згідно Законів України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб», «Про підвищення престижності шахтарської праці», доплати за понаднормативний стаж, пенсії за особливі заслуги перед Україною,, розміри державної соціальної допомоги на догляд, підвищення та надбавки.

Пенсіонерам, які на 01.05.2016 працюють, провадять діяльність, пов'язану з отриманням доходу, що є базою нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, перерахунок пенсії не проводиться. Після звільнення з роботи або припинення такої діяльності пенсія перераховується з урахуванням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного законом на дату звільнення з роботи або припинення такої діяльності.

Непрацюючим пенсіонерам перерахунок мінімального розміру пенсії за віком, встановленого відповідно до статті 28 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», проводиться з розрахунку 1130 грн:

1. за наявності у чоловіків 25 років, а у жінок 20 років страхового стажу, якщо пенсія призначена до 01.10.2011;

2 . за наявності у чоловіків 35 років, а у жінок 30 років страхового стажу, якщо пенсія призначена після 01.10.2011.

Перераховані і гарантовані пенсійні виплати для інвалідів війни та учасників бойових дій, розміри яких визначені постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011р. №1381 «Про підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення» і залежать від величини прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. З 1 травня ці пенсійні виплати змінились для:

• інвалідів війни 1 групи – з 3060,90 грн. до 3220,50 грн.
• інвалідів війни 2 групи – з 2738,70 грн. до 2881,50грн.
• інвалідів війни 3 групи – з 2416,50 грн. до 2542,50 грн. учасників бойових дій - з 1772,10 грн. до 1864,50 грн.

Понад визначені розміри пенсій виплачується пенсія за особливі заслуги перед Україною. У зв’язку з встановленням нового прожиткового мінімуму на одну особу з розрахунку на місяць (1399,00 грн.) перераховано надбавки донорам. Розмір цієї надбавки з 01.05.2016 року склав 139,90 грн. (що на 6,90 грн. більше до 01.05.2016 року).

Перерахунки відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» проведено для 8275 пенсіонерів (93,5 від загальної кількості одержувачів пенсій). Середній розмір підвищення становить 56,51 грн. Додаткова потреба в коштах для даного підвищення склала майже 467,6 тис. грн.

Пенсії у нових розмірах будуть виплачені основною відомістю у травні 2016 року. Залишились незмінними підвищення реабілітованим та членам їх сімей, надбавки на догляд, на утриманців згідно Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», підвищення дітяим війни, додаткова пенсія учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС оскільки їх розміри не залежать від величини прожиткового мінімуму, а визначаються окремими постановами.

Заступник начальника управління Тернавська М.І.