Погода


Додано 2016-05-26 15:24:56
Оголошення про конкурс

Віньковецький районний ресурсний центр громад повідомляє про конкурс молодіжних проектів «Як зробити історію України цікавою молоді», що оголошено за ініціативи Всеукраїнської громадської організації «Наукове гуманітарне товариство» (просвітницький проект “LIKБЕЗ. Історичний фронт”) та підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» з метою пошуку нових шляхів популяризації історії України в цілому або її окремих епізодів.

В рамках Конкурсу будуть визначатися кращі молодіжні проекти в категоріях: «Нові технологічні засоби популяризації історії (Інтернет-технології, ІТ, гаджети)», «Соціальні мережі для популяризації історії», «Історія рідного краю в контексті історії України», «Родинна історія (генеалогія, усна історія)», «Меморіально-мистецькі акції».

До участі запрошуються учні загальноосвітніх, вихованці позашкільних та студенти вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації віком від 15 до 25 років.

Конкурс проводиться з 1 травня по 24 серпня 2016 року. До 1 червня 2016 року надсилають документи з поміткою «Конкурс проектів» до Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» (03035, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, 36, кабінет 219).

Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням http://gurt.org.ua/news/competitions/32225/


Додано 2016-05-26 15:23:26
Засідання Форуму місцевого розвитку Віньковецького району

26 травня 2016 року відбулось засідання Форуму місцевого розвитку Віньковецького району, участь у якому взяв координатор Хмельницького обласного підрозділу впровадження Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» І.В.Клепач.

На засіданні Форуму обговорено питання, зокрема щодо стану проходження робіт з реалізації проектів «Реконструкція водопроводу в с. Карачіївці Віньковецького району Хмельницької області» та «Енергоефективні заходи в школі с.Женишківці. Капітальний ремонт системи опалення». Крім цього розглянуто та затверджено мікропроектну пропозицію громадської організації «Майдано-Олександрівське об’єднання «Майбутнє Майдано-Олександрівського».

На питання, що виникали у ході Форуму його учасники отримали відповіді від І.Клепача та одноголосно підтримали запропонований проект Резолюції.


Додано 2016-05-19 15:37:08
Засідання балансової комісії

17 травня 2016 року під головуванням голови районної ради А.Ходюка відбулось засідання постійно-діючої балансової комісії при Віньковецькій районній раді. На комісії розглянуто питання про ситуацію, що склалась у КП «Віньковецьке районне підприємство теплових мереж». В результаті довготривалих обговорень, Ящука В.В. та Троян А.П. зобов’язано контролювати стан сплати підприємством за газ та направити лист до Публічного акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» м.Київ» з проханням надати розстрочку на 3-4 роки та відмінити нарахування штрафних санкцій.


Додано 2016-05-18 08:47:57
Про скликання сьомої сесії районної ради

ВІНЬКОВЕЦЬКА РАЙОННА РАДА
Хмельницької області
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
13 травня 2016 року № 34/02-03/2016-р
Віньківці

Про скликання сьомої
сесії районної ради

Відповідно до пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 15 регламенту районної ради:

І. Скликати сьому сесію районної ради 10 червня 2016 року о 10-й годині в залі засідань районної ради.

ІІ. Запропонувати депутатам розглянути на сесії такі питання:

1. Про депутатські запити.
2. Про внесення змін до Комплексної програми запобігання та зменшення впливу надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Віньковецькому районі на 2014-2018 роки.
3. Про внесення змін до програми сприяння функціонування управління соціального захисту населення Віньковецької районної державної адміністрації на 2016 рік.
4. Про програму розвитку агропромислового комплексу Віньковецького району на 2016-2020 роки.
5. Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.
6. Про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту Віньковецької районної державної адміністрації на реорганізацію Грим’яцького навчально-виховного комплексу.
7. Про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту Віньковецької районної державної адміністрації на реорганізацію Покутинецької ЗОШ І-ІІ ступенів.
8. Про затвердження Статутів Грим’яцького навчально-виховного комплексу та Покутинецької загальноосвітньої школи І ступеня.
9. Про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту Віньковецької районної державної адміністрації на списання ноутбука Дашковецького НВК.
10. Про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту Віньковецької районної державної адміністрації на реорганізацію Віньковецького районного туристичного бюро екскурсій та подорожей.
11. Про затвердження Статуту Віньковецького будинку дитячої та юнацької творчості в новій редакції.
12. Про надання дозволу Віньковецькому центру первинної медико-санітарної допомоги на реорганізацію фельдшерського пункту с. Фащіївка.
13. Про затвердження структури Віньковецького центру первинної медико-санітарної допомоги.
14. Про внесення змін до Статуту Віньковецького центру первинної медико-санітарної допомоги.
15. Про погодження прейскуранта вартості медичних оглядів у Віньковецькій центральній районній лікарні.
16. Про погодження надання дозволу на проведення реконструкції старого приміщення колишньої поліклініки Віньковецької центральної районної лікарні.
17. Про надання дозволу комунальному підприємству «Віньковецька дирекція районної кіновідеомережі» на продаж автомобіля УАЗ-469Б.
18. Про надання дозволу комунальному підприємству «Лісове господарство» Віньковецької районної ради Хмельницької області на відчуження пересувного побутового будинку.
19. Про затвердження списку присяжних у Віньковецькому районному суді.
20. Про затвердження розпорядження голови районної ради від 30.03.2016 р. № 20/02-03/2016-р «Про звільнення директора Віньковецького районного будинку культури Войцехівського П.А. та дострокове припинення контракту».
21. Про затвердження розпорядження голови районної ради від 01.04.2016 р. № 22/02-03/2016-р «Про тимчасове виконання обов’язків директора Віньковецького районного будинку культури».
22. Про затвердження розпорядження голови районної ради від 11.04.2016 р. № 24/02-03/2016-р «Про звільнення тимчасово виконуючої обов’язки завідувача трудовим архівом Віньковецького району Олендри А.В.».
23. Про затвердження розпорядження голови районної ради від 15.04.2016 р. № 27/02-03/2016-р «Про звільнення завідувача трудовим архівом Віньковецького району Войцехівського В.П.».
24. Про затвердження розпорядження голови районної ради від 19.04.2016 р. № 28/02-03/2016-р «Про тимчасове виконання обов’язків завідувача трудовим архівом Віньковецького району».
25. Про призначення завідувача трудовим архівом Віньковецького району.
26. Про призначення директора комунального підприємства «Віньковецька дирекція районної кіновідеомережі».
27. Про внесення змін до Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і селища Віньковецького району.
28. Про надання згоди на прийняття з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селища Віньковецького району нежитлового приміщення, що знаходиться за по вул. Гоголя, 3 в смт Віньківці.
29. Про погодження договорів оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Віньковецького району.
30. Про результати роботи тимчасової контрольної комісії з перевірки діяльності комунального підприємства «Лісове господарство» Віньковецької районної ради Хмельницької області.
31. Різне.

ІІІ. На сесію запросити голову і заступників голови районної державної адміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, голів сільських і селищної рад, керівників підприємств, установ та організацій району.

Голова районної ради А.Ходюк


Додано 2016-05-11 15:06:16
Перерахунки пенсій з 1 травня у зв’язку із збільшенням прожиткового мінімуму

Законом України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" визначено розміри прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. З травня цей показник становить 1130 гривень. Виходячи з цієї величини перераховано мінімальні розміри пенсій згідно Законів України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб», «Про підвищення престижності шахтарської праці», доплати за понаднормативний стаж, пенсії за особливі заслуги перед Україною,, розміри державної соціальної допомоги на догляд, підвищення та надбавки.

Пенсіонерам, які на 01.05.2016 працюють, провадять діяльність, пов'язану з отриманням доходу, що є базою нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, перерахунок пенсії не проводиться. Після звільнення з роботи або припинення такої діяльності пенсія перераховується з урахуванням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного законом на дату звільнення з роботи або припинення такої діяльності.

Непрацюючим пенсіонерам перерахунок мінімального розміру пенсії за віком, встановленого відповідно до статті 28 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», проводиться з розрахунку 1130 грн:

1. за наявності у чоловіків 25 років, а у жінок 20 років страхового стажу, якщо пенсія призначена до 01.10.2011;

2 . за наявності у чоловіків 35 років, а у жінок 30 років страхового стажу, якщо пенсія призначена після 01.10.2011.

Перераховані і гарантовані пенсійні виплати для інвалідів війни та учасників бойових дій, розміри яких визначені постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011р. №1381 «Про підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення» і залежать від величини прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. З 1 травня ці пенсійні виплати змінились для:

• інвалідів війни 1 групи – з 3060,90 грн. до 3220,50 грн.
• інвалідів війни 2 групи – з 2738,70 грн. до 2881,50грн.
• інвалідів війни 3 групи – з 2416,50 грн. до 2542,50 грн. учасників бойових дій - з 1772,10 грн. до 1864,50 грн.

Понад визначені розміри пенсій виплачується пенсія за особливі заслуги перед Україною. У зв’язку з встановленням нового прожиткового мінімуму на одну особу з розрахунку на місяць (1399,00 грн.) перераховано надбавки донорам. Розмір цієї надбавки з 01.05.2016 року склав 139,90 грн. (що на 6,90 грн. більше до 01.05.2016 року).

Перерахунки відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» проведено для 8275 пенсіонерів (93,5 від загальної кількості одержувачів пенсій). Середній розмір підвищення становить 56,51 грн. Додаткова потреба в коштах для даного підвищення склала майже 467,6 тис. грн.

Пенсії у нових розмірах будуть виплачені основною відомістю у травні 2016 року. Залишились незмінними підвищення реабілітованим та членам їх сімей, надбавки на догляд, на утриманців згідно Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», підвищення дітяим війни, додаткова пенсія учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС оскільки їх розміри не залежать від величини прожиткового мінімуму, а визначаються окремими постановами.

Заступник начальника управління Тернавська М.І.


Додано 2016-05-05 14:01:49
«Місцеве самоврядування – це ми!»

Міжнародний дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко» спільно з Радою Європи оголошують відкриття конкурсу відеоробіт в спеціальній номінації «Місцеве самоврядування – це ми!».

На конкурс до 30 червня приймаються відеороботи тривалістю до 15 хвилин, які створені у 2015-2016 роках авторами шкільного віку, дитячою студією, гуртком тощо, або у співпраці з ними, та розповідають про місцеве самоврядування у громадах, в Україні та світі, принципи його функціонування, європейські стандарти, здобутки, кращі практики й досягнення органів місцевого самоврядування та громадян, що роблять села, селища, міста й регіони нашої країни більш охайними, затишними, красивими, а життя у них більш комфортним та заможним.

Призовий фонд номінації «Місцеве самоврядування – це ми!»:

- 1 Місце: Диплом, Кубок, візит 4 авторів роботи-переможниці до штаб-квартири Ради Європи (м. Страсбург, Франція);
- 2 Місце: Диплом, візит 3 авторів кращої роботи до штаб-квартири Ради Європи (м. Страсбург, Франція);
- 3 Місце: Диплом, візит 2 авторів кращої роботи до штаб-квартири Ради Європи (м. Страсбург, Франція);
- Приз глядацьких симпатій: студія - володар призу отримає електронні ґаджети з логотипом Ради Європи.

Усі фіналісти також будуть запрошені до Києва на церемонію нагородження переможців щорічного національного конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2016 року. Детальна інформація про конкурс розміщена на сайті Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко» за адресою http://fest.dytiatko.org.ua/ та http://fest.dytiatko.org.ua/o-festivale/%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D1%96%D0%BD%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F-%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%86%D0%B5%D0%B2%D0%B5-%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D1%80%D1%8F%D0%B4%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D1%86%D0%B5-%D0%BC%D0%B8.html

Довідкову інформацію можна також отримати в Оргкомітеті Фестивалю «Д�?ТЯТКО» - виконавчий директор Володимир Дягілев, ел. адреса: dyagilev@child-tv.org.ua, тел.: (057) 700-53-05, (050) 401-36-02, факс: (057) 715-73-63).


Додано 2016-04-25 16:40:23
Заробітна плата для нарахування пенсії на “старих”умовах

15 квітня 2016 року набув чинності Закон України від 26.03.2016 № 1043-VІІІ “Про внесення змін до статті 40 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” щодо порядку визначення заробітку для обчислення пенсії”.

З урахуванням внесених змін для обчислення пенсії враховується заробітна плата (дохід) за весь період страхового стажу починаючи з 1 липня 2000 року. За бажанням пенсіонера та за умови підтвердження довідки про заробітну плату первинними документами або в разі, якщо страховий стаж починаючи з 1 липня 2000 року становить менше 60 місяців, для обчислення пенсії також враховується заробітна плата (дохід) за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд по 30 червня 2000 року незалежно від перерв.

Враховуючи вищевикладене, починаючи з 15.04.2016 за бажанням пенсіонера, у разі доцільності, обчислення пенсії може здійснюватись в тому числі з урахуванням заробітку за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд незалежно від перерв по 30.06.2000 року – за умови підтвердження довідки про заробітну плату первинними документами.

Перерахунок призначеної пенсії проводиться на підставі заяви пенсіонера з урахуванням термінів, визначених статтею 45 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” .

За додатковою інформацією звертатись за адресою:
смт Віньківці, вул. Л.Українки 1А, каб 309 або за телефоном 2-21-50
Заступник начальника Новоушицького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Тернавська М.І.


Додано 2016-04-22 11:47:02
Візит до Польщі

3-9 квітня цього року з візитом у Польщі перебувала начальник відділу з питань спільної власності територіальних громад виконавчого апарату районної ради А.Троян. Візит організовано Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Програмою Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» для переможців та призерів конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2015 року, представників об’єднаних територіальних громад Донецької та Луганської областей, асоціацій органів місцевого самоврядування, Мінрегіонбуду. Делегація налічувала 28 осіб. Значимим у візиті стала участь делегації у II Європейському конгресі місцевого самоврядування, який проходив у м.Краків 5-6 квітня.

Європейський конгрес місцевого самоврядування – майданчик для обміну поглядами, дискусій, зустрічей лідерів місцевого самоврядування і регіональних еліт із представниками державних адміністрацій, громадських організацій і бізнесу. Головна його мета – побудова сприятливої атмосфери для кращих умов співпраці між країнами Центральної Європи. Серед учасників – 12 маршалів воєводств, 30 мерів польських міст, 8 міністрів чи заступників міністрів Польщі. Також участь взяли представники влади європейських міст, у тому числі Парижа, Будапешта, Софії, Києва, Франкфурта, Ліверпуля, Ліона, Страсбурга, Бордо, Констанци, Бергена та Львова, Херсона та багатьох невеличких міст і селищ. Організатором II Європейського Конгресу місцевого самоврядування другий рік поспіль є Фундація «Інститут Східних Досліджень», а основним партнером заходу стало місто Краків.


Впродовж двох днів майже 1500 гостей із різних країн дискутували про виклики, які стоять перед місцевими громадами. Учасники заслухали понад 100 дискусій, звітів, панелей, майстер-класів, лекцій і презентацій. Тематика стосувалася 7 основних питань: фінансів, економіки, суспільства, інновацій, навколишнього середовища, розвитку і економічного самоврядування. Представники міст Європейського Союзу впевнені, що майбутнє управління полягає у посиленні ролі місцевого самоврядування. Організатори заходу називають його «Конгресом нових ідей та кращих практик». «Європа потребує нових пріоритетів та інструментів для місцевого самоврядування», - зазначив на відкритті екс прем’єр-міністр Румунії, мер міста Клуж-Напока Еміл БОК. По завершенню першого дня Конгресу відбулась офіційна церемонія нагородження відзнакою «Лідер місцевого самоврядування», де у 3-х номінаціях отримали нагороду лише 3 найдостойніших представника органів місцевого самоврядування.

7 квітня учасники візиту працювали в м.Жешув, де ознайомились із Програмою розвитку відновлювальних джерел енергії Підкарпатського воєводства 2014-2020 років, спільною операційною програмою прикордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна та обговорили реформу місцевого самоврядування в Україні.

У м.Люблін, який відвідали 8 квітня, учасники візиту ознайомились із прикладами міжмуніципальної співпраці на прикладі міста Люблін та сусідніх громад, а також здійснили візит до спеціальної економічної зони міста.

Поряд із цим учасники мали можливість культурної просвіти, зокрема взяли участь в оглядовій екскурсії по м.Краків, побували в замку Потоцького в Ланцуті, замковому костелі Святої Трійці в Любліні інших визначних місцях.

Поїздка залишила сподівання на те, що в найближчому майбутньому Україна впевнено стане на європейський шлях розвитку, зважатиме на потреби пересічного громадянина та докладатиме максимум зусиль для покращання їх добробуту.


Додано 2016-04-21 14:41:37
Про скликання шостої сесії районної ради

ВІНЬКОВЕЦЬКА РАЙОННА РАДА
Хмельницької області
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
19 квітня 2016 року № 29/02-03/2016-р
Віньківці

Про скликання шостої
сесії районної ради

Відповідно до пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 15 регламенту районної ради:

І. Скликати шосту сесію районної ради 22 квітня 2016 року о 10-й годині в залі засідань районної ради.

ІІ. Запропонувати депутатам розглянути на сесії такі питання:

1. Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.
2. Про реформування друкованого засобу масової інформації газети «Сільські новини» та редакції газети «Сільські новини», співзасновником яких є Віньковецька районна рада.
3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок із земель водного фонду за межами населених пунктів, на території Женишковецької сільської ради Віньковецького району Хмельницької області, що надаються в оренду громадянину Волуцькому Олегу Володимировичу для рибогосподарських потреб.
4. Про затвердження Програми покращання координації та повсякденної (оперативної) діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку на території Віньковецького району на 2016-2020 роки в новій редакції.
5. Різне

ІІІ. На сесію запросити голову і заступників голови районної державної адміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, голів сільських і селищної рад, керівників підприємств, установ та організацій району.

Голова районної ради А.Ходюк


Додано 2016-03-29 15:03:26
Засідання балансової комісії

29 березня 2016 року під головуванням голови районної ради А.Ходюка відбулось розширене засідання постійно-діючої балансової комісії при Віньковецькій районній раді за участю керівників комунальних підприємств, установ спільної власності територіальних громад сіл, селища Віньковецького району. На комісії розглянуто питання про фінансово-господарську діяльність та перспективи існування КП «Віньковецьке госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро», здійснено аналіз фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств в 2015 році (редакція газети «Сільські новини, КП «Віньковецька центральна аптека №26», КП «Віньковецьке бюро технічної інвентаризації», КП «Віньковецьке районне підприємство теплових мереж», КП «Лісове господарство»). Також заслухано т.в.о. директора КП «Віньковецька дирекція районної кіновідеомережі» щодо стану використання приміщень підпорядкованого підприємства.

Крім цього члени комісії обговорили питання щодо доцільності реорганізації КП «Віньковецька дирекція районної кіновідеомережі», рекомендовано вивчити подібний досвід у Деражнянському районі та затвердили план роботи балансової комісії на 2 квартал 2016 року.